Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

XV FESTIVAL MEJORANDO MI ELO, UNEFA GUATIRE SUB 1700 RANKING FINAL!

Viimeisin päivitys07.12.2019 22:48:52, Creator/Last Upload: federacion venezolana de ajedrez (li.7)

Aloitusranking

NrNimiFideIDRtgsp.
1Mendoza Aladejo Eleazar39590231578
2Vilchez Tovar Samuel Dario39655621545
3Padron James39179241540
4Arteaga Anibal39806501528
5Hernandez Morffe Cesar Augusto39399361498
6Gonzalez Viana Angel Yosuet39647101467
7Rodriguez Cruz Jesus Enrique39462661426
8Patino Fernandez Richard Isaac39576081260
9Sotillo Moneguis Jhonaiker39462741109
10Contreras Mata Erick Alejandro39814100
11Golindano Vivas Ruben Alejandro39819830
12Palacios Urbaneja Luis Alejandro39655380
13Patino Hincapie Christian Andres39818860