Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

III. Božićni kadetski turnir do 12 godina " Vodnjan 2019 "

Viimeisin päivitys29.12.2019 14:42:47, Creator/Last Upload: igor milovac

Aloitusranking

Nr NimiFideIDFEDRtgNsp.TypKerho/Kaupunki
1
IZagorac Lara14580250CRO1798wU09ŠK Rječina, Dražice
2
IVKrešić Vid14579979CRO1768U10Šk Crikvenica, Crikvenica
3
IVKvaternik Vilim14570653CRO1761U10ŠK Kraljevica, Kraljevica
4
IVBarnjak Jakov14579928CRO1704U10ŠK Crikvenica, Crikvenica
5
IIKvaternik Ema14577038CRO1702wU11Šk Vodnjan, Vodnjan
6
IVMikulić Petar14571412CRO1694U12Šk Rječina, Dražice
7
Kocijan Danijel14567989CRO1678U10Šk Vladimir Gortan, Poreč
8
Kvaternik Juraj14577046CRO1671U09Šk Vodnjan, Vodnjan
9
Kersan Ognjen14579758CRO1661U11Šk Vodnjan, Vodnjan
10
IVGhersinich Carlo14554755CRO1641U12Šk Vladimir Gortan, Poreč
11
Radić Luka D14582309CRO1633U11Šk Rječina, Dražice
12
Dvoršak Miho14581361CRO1631U10Šk Vodnjan, Vodnjan
13
Milovac Paula14581353CRO1630wU09Šk Vodnjan, Vodnjan
14
Šintić Martin14584158CRO1616U11ŠK Cres, Cres
15
Pongrac Deni14577666CRO1614U11ŠK Cres, Cres
16
Malnar Filip14586762CRO1601U09Šk Crikvenica, Crikvenica
17
Barnjak Matej14579944CRO1600U07ŠK Crikvenica, Crikvenica
18
Cinkopan LorisCRO1600U12Šk Veli Vrh, Pula
19
Cvek FilipCRO1600U12OŠ Vladimira Nazora, Krnica
20
Dvoršak VitoCRO1600U08Šk Vodnjan, Vodnjan
21
Gortan MaraCRO1600wU09Šk Veli Vrh, Pula
22
Gortan ŠimunCRO1600U08Šk Veli Vrh, Pula
23
Kuharić Perković MarinCRO1600U11Šk Batana, Rovinj
24
Macan David14581388CRO1600U11Šk Vodnjan, Vodnjan
25
Majerić Tamburini ValCRO1600U07Šk Batana, Rovinj
26
Mešić Armin14567997CRO1600U10Šk Vladimir Gortan, Poreč
27
Milić Katia14586894CRO1600wU09Šk Crikvenica, Crikvenica
28
Pačić Daniel14581345CRO1600U08Šk Vodnjan, Vodnjan
29
Palfi MatijaCRO1600U08ŠK Kraljevica, Kraljevica
30
Pereša StefanoCRO1600U11OŠ Jure Filipovića, Barban
31
Peričić Juraj14586789CRO1600U09ŠK Crikvenica, Crikvenica
32
Sošić VidCRO1600U07Šk Batana, Rovinj
33
Sošić Zvan14587270CRO1600U09Šk Batana, Rovinj
34
Šintić Adrian14584140CRO1600U10ŠK Cres, Cres
35
Šintić IvaCRO1600wU07ŠK Cres, Cres
36
Tepšić NoahCRO1600U10OŠ Juršići
37
Ustić MatejCRO1600U10Šk Pula, Pula
38
Vrtačić Milla14581337CRO1600wU08Šk Vodnjan, Vodnjan
39
Zrnić Lovro14580071CRO1600U09ŠK Rijeka, Rijeka