Dreikönigsturnier 2020 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien

Viimeisin päivitys06.01.2020 16:24:39, Creator/Last Upload: schwab rene (s.c.donaustadt)

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9, krs.10, krs.11, krs.12, krs.13, krs.14, krs.15, krs.16, krs.17
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia

  1. Tschaturanga (RtgKa.:2255 / TB1: 48 / TB2: 26)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1GMBeim Valeri2502AUTS6011,017,0
2FMSadilek Peter2292AUT12,517,0
3Devine Christopher2112NED13,017,0
4CMNeff Gregor Ing.2112AUT11,517,0
  2. KSC Komarno (RtgKa.:2128 / TB1: 45,5 / TB2: 25)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1FMJakab Bela2235SVKU1813,017,0
2Janko Zoltan2214SVK11,517,0
3Balogh Peter2128SVKU2511,517,0
4Goth Gabriel1934SVK9,517,0
  3. Austria 3 (RtgKa.:1823 / TB1: 18 / TB2: 6)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1Enkhjargal Budjav2026GER5,017,0
2Posselt Clemens1775AUTU256,517,0
3Kappel-Novak Niklas1783AUTU252,517,0
4Shan Peter Yi1708AUTU254,017,0
  4. Chaos Krems (RtgKa.:1791 / TB1: 29 / TB2: 11)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1NMHansen Kay2143AUTS607,017,0
2Demircan Sükrü2096AUT7,017,0
3Nedoma Robert Dr.0AUTS507,017,0
4Huber Mario2125AUTS508,017,0
  5. SCD I (RtgKa.:2225 / TB1: 44,5 / TB2: 26)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1IMKummer Helmut2194AUTS509,517,0
2FMPingitzer Harald2408AUT10,017,0
3NMSchwab Rene Mag.(Fh)2168AUTS5011,017,0
4FMHechl Gerald Mag.2129AUT14,017,0
  6. SK Hietzing (RtgKa.:1908 / TB1: 29 / TB2: 14)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1FMTodor Razvan2081AUT5,517,0
2Belke Frank Dr.2251GERS508,017,0
3Mayer Peter1769AUTS505,017,0
4Pilshofer Paul1532AUTU1810,517,0
  7. Chickennuggets (RtgKa.:2079 / TB1: 37 / TB2: 21)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1IMHuber Martin Christian2369AUTU2513,017,0
2Schwab Lukas2203AUTU2511,517,0
3Wu Min1938AUTU255,017,0
4Konecny Sophie1805AUTU187,517,0
  8. #batumi2018 (RtgKa.:2128 / TB1: 41 / TB2: 23)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1WFMFröwis Annika2187AUT6,017,0
2WFMTrippold Denise2054AUTU259,017,0
3WIMExler Veronika2161AUT11,017,0
4WIMNewrkla Katharina2111AUT15,017,0
  9. The Tapolca Team Young (RtgKa.:1722 / TB1: 15,5 / TB2: 8)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1Bencze Balazs Dominik1782HUNU183,517,0
2AIMBakos Balazs1925HUNU185,015,0
3Szoke Kristof1544HUNU185,014,0
4Bodo Boglarka1635HUNU181,012,0
5Gergely Daniel1462HUNU181,010,0
  10. Austria 2 (RtgKa.:2034 / TB1: 28 / TB2: 15)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1Herman Diego2107ARG9,517,0
2Wagner Gregor2069AUT8,517,0
3Pernerstorfer Johannes1969AUTS605,017,0
4FMRoth Peter1959AUTS604,015,0
5Steiner Johann Mag.1990AUTS501,02,0
  11. The Tapolca Team (RtgKa.:2144 / TB1: 45 / TB2: 25)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1Margl Roland2279HUNU2511,517,0
2IMIstvandi Lajos2246HUNS5013,517,0
3Juhasz Judit2023HUNU1811,017,0
4Presznyak Istvan2029HUNS509,017,0
  12. Adlerhof (RtgKa.:2130 / TB1: 36 / TB2: 17)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1MKSchwaninger Wolfgang2213AUTS606,017,0
2NMKreindl Helmut2160AUTS608,017,0
3MKLenz Alarich2156AUTS509,517,0
4Petschar Hans Dr.1989AUTS6012,517,0
  13. Team Stadlinger (RtgKa.:1627 / TB1: 11,5 / TB2: 1)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1Stadlinger Matthias1745AUTU184,017,0
2Stadlinger Lea1642AUTU181,017,0
3Stadlinger Lukas1602AUTU183,517,0
4Stadlinger Manfred1517AUT3,017,0
  14. Morenda Brno (RtgKa.:2246 / TB1: 52,5 / TB2: 28)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1GMPolak Tomas2439CZE16,017,0
2IMPisk Petr2305CZE12,517,0
3FMHolemar David2342CZE15,017,0
4Vavra Michal1899CZE9,017,0
  15. Anonymous (RtgKa.:1825 / TB1: 21,5 / TB2: 8)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1Hechl Fabian1808AUTU185,017,0
2Cabala Nathan1869AUTU184,017,0
3Filek Mattias1814AUTU257,517,0
4Grzywacz Phillip1809AUTU185,017,0
  16. SCD Senioren (RtgKa.:1911 / TB1: 27,5 / TB2: 13)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1Hofbauer Peter1983AUTS506,017,0
2MKFelkel Gernot1961AUTS604,017,0
3Brüll Georg Mag.1882AUTS508,517,0
4Komarek Ludwig1816AUTS609,017,0
  17. Maroltinger Mix (RtgKa.:1917 / TB1: 27,5 / TB2: 10)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1Stichlberger Martin Dr.2079AUTS6010,017,0
2Stichlberger Tim1761AUTU185,017,0
3Faderbauer Noah1911AUTU187,017,0
4Baumgartner Martin DDr.DI.1916AUTS605,517,0
  18. Austria 1 (RtgKa.:2346 / TB1: 55 / TB2: 29)
pö.NimiRtgFEDTypp.Pe.
1CMBauer Thomas2386AUTU2511,517,0
2FMStaudner Oliver Mag.2429AUTS5015,517,0
3IMHangweyrer Manfred2389AUTS5015,017,0
4FMPöcksteiner Johann2178AUTS6013,017,0
Advertisement