Dreikönigsturnier 2020 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien

Viimeisin päivitys06.01.2020 16:24:39, Creator/Last Upload: schwab rene (s.c.donaustadt)

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9, krs.10, krs.11, krs.12, krs.13, krs.14, krs.15, krs.16, krs.17
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Rankingtaulukko

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
118Austria 117141255,0290
214Morenda Brno17132252,5280
31Tschaturanga17122348,0260
42KSC Komarno17121445,5250
511The Tapolca Team17113345,0250
65SCD I17122344,5260
78#batumi20181795341,0230
87Chickennuggets1793537,0210
912Adlerhof1773736,0170
106SK Hietzing1762929,0140
114Chaos Krems17431029,0110
1210Austria 21755728,0150
1316SCD Senioren1745827,5130
1417Maroltinger Mix17501227,5100
1515Anonymous17321221,580
163Austria 317221318,060
179The Tapolca Team Young17321215,580
1813Team Stadlinger17011611,510

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Advertisement