Dreikönigsturnier 2020 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien

Viimeisin päivitys06.01.2020 16:24:39, Creator/Last Upload: schwab rene (s.c.donaustadt)

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9, krs.10, krs.11, krs.12, krs.13, krs.14, krs.15, krs.16, krs.17
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Pöytien parit

17. Kierros pvm. 2020/01/06
pö.9  The Tapolca Team YoungRtg-18  Austria 1Rtg0 : 4
1.1
Bencze, Balazs Dominik
1782-CM
Bauer, Thomas
23860 - 1
1.2AIM
Bakos, Balazs
1925-FM
Staudner, Oliver, Mag.
24290 - 1
1.3
Szoke, Kristof
1544-IM
Hangweyrer, Manfred
23890 - 1
1.4
Bodo, Boglarka
1635-FM
Pöcksteiner, Johann
21780 - 1
pö.10  Austria 2Rtg-8  #batumi2018Rtg2 : 2
2.1
Herman, Diego
2107-WFM
Fröwis, Annika
21871 - 0
2.2
Wagner, Gregor
2069-WFM
Trippold, Denise
20540 - 1
2.3
Pernerstorfer, Johannes
1969-WIM
Exler, Veronika
21610 - 1
2.4FM
Roth, Peter
1959-WIM
Newrkla, Katharina
21111 - 0
pö.11  The Tapolca TeamRtg-7  ChickennuggetsRtg3 : 1
3.1
Margl, Roland
2279-IM
Huber, Martin Christian
2369½ - ½
3.2IM
Istvandi, Lajos
2246-
Schwab, Lukas
2203½ - ½
3.3
Juhasz, Judit
2023-
Wu, Min
19381 - 0
3.4
Presznyak, Istvan
2029-
Konecny, Sophie
18051 - 0
pö.12  AdlerhofRtg-6  SK HietzingRtg3½: ½
4.1MK
Schwaninger, Wolfgang
2213-FM
Todor, Razvan
2081½ - ½
4.2NM
Kreindl, Helmut
2160-
Belke, Frank, Dr.
22511 - 0
4.3MK
Lenz, Alarich
2156-
Mayer, Peter
17691 - 0
4.4
Petschar, Hans, Dr.
1989-
Pilshofer, Paul
15321 - 0
pö.13  Team StadlingerRtg-5  SCD IRtg0 : 4
5.1
Stadlinger, Matthias
1745-IM
Kummer, Helmut
21940 - 1
5.2
Stadlinger, Lea
1642-FM
Pingitzer, Harald
24080 - 1
5.3
Stadlinger, Lukas
1602-NM
Schwab, Rene, Mag.(Fh)
21680 - 1
5.4
Stadlinger, Manfred
1517-FM
Hechl, Gerald, Mag.
21290 - 1
pö.14  Morenda BrnoRtg-4  Chaos KremsRtg2 : 2
6.1GM
Polak, Tomas
2439-NM
Hansen, Kay
2143½ - ½
6.2IM
Pisk, Petr
2305-
Demircan, Sükrü
20961 - 0
6.3FM
Holemar, David
2342-
Nedoma, Robert, Dr.
0½ - ½
6.4
Vavra, Michal
1899-
Huber, Mario
21250 - 1
pö.15  AnonymousRtg-3  Austria 3Rtg½ :3½
7.1
Hechl, Fabian
1808-
Enkhjargal, Budjav
20260 - 1
7.2
Cabala, Nathan
1869-
Posselt, Clemens
17750 - 1
7.3
Filek, Mattias
1814-
Kappel-Novak, Niklas
1783½ - ½
7.4
Grzywacz, Phillip
1809-
Shan, Peter Yi
17080 - 1
pö.16  SCD SeniorenRtg-2  KSC KomarnoRtg½ :3½
8.1
Hofbauer, Peter
1983-FM
Jakab, Bela
22350 - 1
8.2MK
Felkel, Gernot
1961-
Janko, Zoltan
22140 - 1
8.3
Brüll, Georg, Mag.
1882-
Balogh, Peter
21280 - 1
8.4
Komarek, Ludwig
1816-
Goth, Gabriel
1934½ - ½
pö.17  Maroltinger MixRtg-1  TschaturangaRtg1 : 3
9.1
Stichlberger, Martin, Dr.
2079-GM
Beim, Valeri
2502+ - -
9.2
Stichlberger, Tim
1761-FM
Sadilek, Peter
22920 - 1
9.3
Faderbauer, Noah
1911-
Devine, Christopher
21120 - 1
9.4
Baumgartner, Martin, DDr.DI.
1916-CM
Neff, Gregor, Ing.
21120 - 1
Advertisement