Dreikönigsturnier 2020 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien

Viimeisin päivitys06.01.2020 16:24:39, Creator/Last Upload: schwab rene (s.c.donaustadt)

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9, krs.10, krs.11, krs.12, krs.13, krs.14, krs.15, krs.16, krs.17
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Pöytien parit

16. Kierros pvm. 2020/01/06
pö.18  Austria 1Rtg-17  Maroltinger MixRtg3 : 1
1.1CM
Bauer, Thomas
2386-
Stichlberger, Martin, Dr.
20790 - 1
1.2FM
Staudner, Oliver, Mag.
2429-
Stichlberger, Tim
17611 - 0
1.3IM
Hangweyrer, Manfred
2389-
Faderbauer, Noah
19111 - 0
1.4FM
Pöcksteiner, Johann
2178-
Baumgartner, Martin, DDr.DI.
19161 - 0
pö.1  TschaturangaRtg-16  SCD SeniorenRtg3 : 1
2.1GM
Beim, Valeri
2502-
Hofbauer, Peter
1983- - +
2.2FM
Sadilek, Peter
2292-MK
Felkel, Gernot
19611 - 0
2.3
Devine, Christopher
2112-
Brüll, Georg, Mag.
18821 - 0
2.4CM
Neff, Gregor, Ing.
2112-
Komarek, Ludwig
18161 - 0
pö.2  KSC KomarnoRtg-15  AnonymousRtg3½: ½
3.1FM
Jakab, Bela
2235-
Hechl, Fabian
1808½ - ½
3.2
Janko, Zoltan
2214-
Cabala, Nathan
18691 - 0
3.3
Balogh, Peter
2128-
Filek, Mattias
18141 - 0
3.4
Goth, Gabriel
1934-
Grzywacz, Phillip
18091 - 0
pö.3  Austria 3Rtg-14  Morenda BrnoRtg0 : 4
4.1
Enkhjargal, Budjav
2026-GM
Polak, Tomas
24390 - 1
4.2
Posselt, Clemens
1775-IM
Pisk, Petr
23050 - 1
4.3
Kappel-Novak, Niklas
1783-FM
Holemar, David
23420 - 1
4.4
Shan, Peter Yi
1708-
Vavra, Michal
18990 - 1
pö.4  Chaos KremsRtg-13  Team StadlingerRtg3 : 1
5.1NM
Hansen, Kay
2143-
Stadlinger, Matthias
17451 - 0
5.2
Demircan, Sükrü
2096-
Stadlinger, Lea
16421 - 0
5.3
Nedoma, Robert, Dr.
0-
Stadlinger, Lukas
16020 - 1
5.4
Huber, Mario
2125-
Stadlinger, Manfred
15171 - 0
pö.5  SCD IRtg-12  AdlerhofRtg3 : 1
6.1IM
Kummer, Helmut
2194-MK
Schwaninger, Wolfgang
2213½ - ½
6.2FM
Pingitzer, Harald
2408-NM
Kreindl, Helmut
21601 - 0
6.3NM
Schwab, Rene, Mag.(Fh)
2168-MK
Lenz, Alarich
2156½ - ½
6.4FM
Hechl, Gerald, Mag.
2129-
Petschar, Hans, Dr.
19891 - 0
pö.6  SK HietzingRtg-11  The Tapolca TeamRtg0 : 4
7.1FM
Todor, Razvan
2081-
Margl, Roland
22790 - 1
7.2
Belke, Frank, Dr.
2251-IM
Istvandi, Lajos
22460 - 1
7.3
Mayer, Peter
1769-
Juhasz, Judit
20230 - 1
7.4
Pilshofer, Paul
1532-
Presznyak, Istvan
20290 - 1
pö.7  ChickennuggetsRtg-10  Austria 2Rtg3½: ½
8.1IM
Huber, Martin Christian
2369-
Herman, Diego
21071 - 0
8.2
Schwab, Lukas
2203-
Wagner, Gregor
2069½ - ½
8.3
Wu, Min
1938-
Pernerstorfer, Johannes
19691 - 0
8.4
Konecny, Sophie
1805-FM
Roth, Peter
19591 - 0
pö.8  #batumi2018Rtg-9  The Tapolca Team YoungRtg4 : 0
9.1WFM
Fröwis, Annika
2187-
Bencze, Balazs Dominik
17821 - 0
9.2WFM
Trippold, Denise
2054-AIM
Bakos, Balazs
19251 - 0
9.3WIM
Exler, Veronika
2161-
Szoke, Kristof
15441 - 0
9.4WIM
Newrkla, Katharina
2111-
Bodo, Boglarka
16351 - 0
Advertisement