Dreikönigsturnier 2020 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien

Viimeisin päivitys06.01.2020 16:24:39, Creator/Last Upload: schwab rene (s.c.donaustadt)

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9, krs.10, krs.11, krs.12, krs.13, krs.14, krs.15, krs.16, krs.17
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Pöytien parit

15. Kierros pvm. 2020/01/06
pö.8  #batumi2018Rtg-18  Austria 1Rtg½ :3½
1.1WFM
Fröwis, Annika
2187-CM
Bauer, Thomas
23860 - 1
1.2WFM
Trippold, Denise
2054-FM
Staudner, Oliver, Mag.
24290 - 1
1.3WIM
Exler, Veronika
2161-IM
Hangweyrer, Manfred
23890 - 1
1.4WIM
Newrkla, Katharina
2111-FM
Pöcksteiner, Johann
2178½ - ½
pö.9  The Tapolca Team YoungRtg-7  ChickennuggetsRtg0 : 4
2.1
Bencze, Balazs Dominik
1782-IM
Huber, Martin Christian
23690 - 1
2.2
Szoke, Kristof
1544-
Schwab, Lukas
22030 - 1
2.3
Bodo, Boglarka
1635-
Wu, Min
19380 - 1
2.4
Gergely, Daniel
1462-
Konecny, Sophie
18050 - 1
pö.10  Austria 2Rtg-6  SK HietzingRtg3 : 1
3.1
Herman, Diego
2107-FM
Todor, Razvan
20811 - 0
3.2
Wagner, Gregor
2069-
Belke, Frank, Dr.
22511 - 0
3.3
Pernerstorfer, Johannes
1969-
Mayer, Peter
17691 - 0
3.4FM
Roth, Peter
1959-
Pilshofer, Paul
15320 - 1
pö.11  The Tapolca TeamRtg-5  SCD IRtg2½:1½
4.1
Margl, Roland
2279-IM
Kummer, Helmut
2194½ - ½
4.2IM
Istvandi, Lajos
2246-FM
Pingitzer, Harald
24081 - 0
4.3
Juhasz, Judit
2023-NM
Schwab, Rene, Mag.(Fh)
21681 - 0
4.4
Presznyak, Istvan
2029-FM
Hechl, Gerald, Mag.
21290 - 1
pö.12  AdlerhofRtg-4  Chaos KremsRtg3 : 1
5.1MK
Schwaninger, Wolfgang
2213-NM
Hansen, Kay
21431 - 0
5.2NM
Kreindl, Helmut
2160-
Demircan, Sükrü
20961 - 0
5.3MK
Lenz, Alarich
2156-
Nedoma, Robert, Dr.
00 - 1
5.4
Petschar, Hans, Dr.
1989-
Huber, Mario
21251 - 0
pö.13  Team StadlingerRtg-3  Austria 3Rtg1½:2½
6.1
Stadlinger, Matthias
1745-
Enkhjargal, Budjav
20260 - 1
6.2
Stadlinger, Lea
1642-
Posselt, Clemens
17750 - 1
6.3
Stadlinger, Lukas
1602-
Kappel-Novak, Niklas
1783½ - ½
6.4
Stadlinger, Manfred
1517-
Shan, Peter Yi
17081 - 0
pö.14  Morenda BrnoRtg-2  KSC KomarnoRtg3 : 1
7.1GM
Polak, Tomas
2439-FM
Jakab, Bela
22351 - 0
7.2IM
Pisk, Petr
2305-
Janko, Zoltan
22141 - 0
7.3FM
Holemar, David
2342-
Balogh, Peter
21281 - 0
7.4
Vavra, Michal
1899-
Goth, Gabriel
19340 - 1
pö.15  AnonymousRtg-1  TschaturangaRtg1 : 3
8.1
Hechl, Fabian
1808-GM
Beim, Valeri
2502+ - -
8.2
Cabala, Nathan
1869-FM
Sadilek, Peter
22920 - 1
8.3
Filek, Mattias
1814-
Devine, Christopher
21120 - 1
8.4
Grzywacz, Phillip
1809-CM
Neff, Gregor, Ing.
21120 - 1
pö.16  SCD SeniorenRtg-17  Maroltinger MixRtg0 : 4
9.1
Hofbauer, Peter
1983-
Stichlberger, Martin, Dr.
20790 - 1
9.2MK
Felkel, Gernot
1961-
Stichlberger, Tim
17610 - 1
9.3
Brüll, Georg, Mag.
1882-
Faderbauer, Noah
19110 - 1
9.4
Komarek, Ludwig
1816-
Baumgartner, Martin, DDr.DI.
19160 - 1
Advertisement