Dreikönigsturnier 2020 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien

Viimeisin päivitys06.01.2020 16:24:39, Creator/Last Upload: schwab rene (s.c.donaustadt)

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9, krs.10, krs.11, krs.12, krs.13, krs.14, krs.15, krs.16, krs.17
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Pöytien parit

14. Kierros pvm. 2020/01/06
pö.18  Austria 1Rtg-16  SCD SeniorenRtg4 : 0
1.1CM
Bauer, Thomas
2386-
Hofbauer, Peter
19831 - 0
1.2FM
Staudner, Oliver, Mag.
2429-MK
Felkel, Gernot
19611 - 0
1.3IM
Hangweyrer, Manfred
2389-
Brüll, Georg, Mag.
18821 - 0
1.4FM
Pöcksteiner, Johann
2178-
Komarek, Ludwig
18161 - 0
pö.17  Maroltinger MixRtg-15  AnonymousRtg1 : 3
2.1
Stichlberger, Martin, Dr.
2079-
Hechl, Fabian
1808½ - ½
2.2
Stichlberger, Tim
1761-
Cabala, Nathan
1869½ - ½
2.3
Faderbauer, Noah
1911-
Filek, Mattias
18140 - 1
2.4
Baumgartner, Martin, DDr.DI.
1916-
Grzywacz, Phillip
18090 - 1
pö.1  TschaturangaRtg-14  Morenda BrnoRtg2 : 2
3.1GM
Beim, Valeri
2502-GM
Polak, Tomas
2439- - +
3.2FM
Sadilek, Peter
2292-IM
Pisk, Petr
2305½ - ½
3.3
Devine, Christopher
2112-FM
Holemar, David
2342½ - ½
3.4CM
Neff, Gregor, Ing.
2112-
Vavra, Michal
18991 - 0
pö.2  KSC KomarnoRtg-13  Team StadlingerRtg4 : 0
4.1FM
Jakab, Bela
2235-
Stadlinger, Matthias
17451 - 0
4.2
Janko, Zoltan
2214-
Stadlinger, Lea
16421 - 0
4.3
Balogh, Peter
2128-
Stadlinger, Lukas
16021 - 0
4.4
Goth, Gabriel
1934-
Stadlinger, Manfred
15171 - 0
pö.3  Austria 3Rtg-12  AdlerhofRtg1 : 3
5.1
Enkhjargal, Budjav
2026-MK
Schwaninger, Wolfgang
22130 - 1
5.2
Posselt, Clemens
1775-NM
Kreindl, Helmut
21600 - 1
5.3
Kappel-Novak, Niklas
1783-MK
Lenz, Alarich
21560 - 1
5.4
Shan, Peter Yi
1708-
Petschar, Hans, Dr.
1989+ - -
pö.4  Chaos KremsRtg-11  The Tapolca TeamRtg1 : 3
6.1NM
Hansen, Kay
2143-
Margl, Roland
22790 - 1
6.2
Demircan, Sükrü
2096-IM
Istvandi, Lajos
22461 - 0
6.3
Nedoma, Robert, Dr.
0-
Juhasz, Judit
20230 - 1
6.4
Huber, Mario
2125-
Presznyak, Istvan
20290 - 1
pö.5  SCD IRtg-10  Austria 2Rtg3 : 1
7.1IM
Kummer, Helmut
2194-
Herman, Diego
21071 - 0
7.2FM
Pingitzer, Harald
2408-
Wagner, Gregor
20691 - 0
7.3NM
Schwab, Rene, Mag.(Fh)
2168-
Pernerstorfer, Johannes
19690 - 1
7.4FM
Hechl, Gerald, Mag.
2129-FM
Roth, Peter
19591 - 0
pö.6  SK HietzingRtg-9  The Tapolca Team YoungRtg4 : 0
8.1FM
Todor, Razvan
2081-
Bencze, Balazs Dominik
17821 - 0
8.2
Belke, Frank, Dr.
2251-AIM
Bakos, Balazs
19251 - 0
8.3
Mayer, Peter
1769-
Szoke, Kristof
15441 - 0
8.4
Pilshofer, Paul
1532-
Bodo, Boglarka
16351 - 0
pö.7  ChickennuggetsRtg-8  #batumi2018Rtg2 : 2
9.1IM
Huber, Martin Christian
2369-WFM
Fröwis, Annika
21871 - 0
9.2
Schwab, Lukas
2203-WFM
Trippold, Denise
20541 - 0
9.3
Wu, Min
1938-WIM
Exler, Veronika
21610 - 1
9.4
Konecny, Sophie
1805-WIM
Newrkla, Katharina
21110 - 1
Advertisement