Dreikönigsturnier 2020 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien

Viimeisin päivitys06.01.2020 16:24:39, Creator/Last Upload: schwab rene (s.c.donaustadt)

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9, krs.10, krs.11, krs.12, krs.13, krs.14, krs.15, krs.16, krs.17
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Pöytien parit

13. Kierros pvm. 2020/01/06
pö.7  ChickennuggetsRtg-18  Austria 1Rtg0 : 4
1.1IM
Huber, Martin Christian
2369-CM
Bauer, Thomas
23860 - 1
1.2
Schwab, Lukas
2203-FM
Staudner, Oliver, Mag.
24290 - 1
1.3
Wu, Min
1938-IM
Hangweyrer, Manfred
23890 - 1
1.4
Konecny, Sophie
1805-FM
Pöcksteiner, Johann
21780 - 1
pö.8  #batumi2018Rtg-6  SK HietzingRtg3 : 1
2.1WFM
Fröwis, Annika
2187-FM
Todor, Razvan
20811 - 0
2.2WFM
Trippold, Denise
2054-
Belke, Frank, Dr.
22510 - 1
2.3WIM
Exler, Veronika
2161-
Mayer, Peter
17691 - 0
2.4WIM
Newrkla, Katharina
2111-
Pilshofer, Paul
15321 - 0
pö.9  The Tapolca Team YoungRtg-5  SCD IRtg0 : 4
3.1
Bencze, Balazs Dominik
1782-IM
Kummer, Helmut
21940 - 1
3.2AIM
Bakos, Balazs
1925-FM
Pingitzer, Harald
24080 - 1
3.3
Bodo, Boglarka
1635-NM
Schwab, Rene, Mag.(Fh)
21680 - 1
3.4
Gergely, Daniel
1462-FM
Hechl, Gerald, Mag.
21290 - 1
pö.10  Austria 2Rtg-4  Chaos KremsRtg2 : 2
4.1
Herman, Diego
2107-NM
Hansen, Kay
21431 - 0
4.2
Wagner, Gregor
2069-
Demircan, Sükrü
20961 - 0
4.3
Pernerstorfer, Johannes
1969-
Nedoma, Robert, Dr.
00 - 1
4.4FM
Roth, Peter
1959-
Huber, Mario
21250 - 1
pö.11  The Tapolca TeamRtg-3  Austria 3Rtg4 : 0
5.1
Margl, Roland
2279-
Enkhjargal, Budjav
20261 - 0
5.2IM
Istvandi, Lajos
2246-
Posselt, Clemens
17751 - 0
5.3
Juhasz, Judit
2023-
Kappel-Novak, Niklas
17831 - 0
5.4
Presznyak, Istvan
2029-
Shan, Peter Yi
17081 - 0
pö.12  AdlerhofRtg-2  KSC KomarnoRtg1 : 3
6.1MK
Schwaninger, Wolfgang
2213-FM
Jakab, Bela
22350 - 1
6.2NM
Kreindl, Helmut
2160-
Janko, Zoltan
22140 - 1
6.3MK
Lenz, Alarich
2156-
Balogh, Peter
2128½ - ½
6.4
Petschar, Hans, Dr.
1989-
Goth, Gabriel
1934½ - ½
pö.13  Team StadlingerRtg-1  TschaturangaRtg0 : 4
7.1
Stadlinger, Matthias
1745-GM
Beim, Valeri
25020 - 1
7.2
Stadlinger, Lea
1642-FM
Sadilek, Peter
22920 - 1
7.3
Stadlinger, Lukas
1602-
Devine, Christopher
21120 - 1
7.4
Stadlinger, Manfred
1517-CM
Neff, Gregor, Ing.
21120 - 1
pö.14  Morenda BrnoRtg-17  Maroltinger MixRtg4 : 0
8.1GM
Polak, Tomas
2439-
Stichlberger, Martin, Dr.
20791 - 0
8.2IM
Pisk, Petr
2305-
Stichlberger, Tim
17611 - 0
8.3FM
Holemar, David
2342-
Faderbauer, Noah
19111 - 0
8.4
Vavra, Michal
1899-
Baumgartner, Martin, DDr.DI.
19161 - 0
pö.15  AnonymousRtg-16  SCD SeniorenRtg0 : 4
9.1
Hechl, Fabian
1808-
Hofbauer, Peter
19830 - 1
9.2
Cabala, Nathan
1869-MK
Felkel, Gernot
19610 - 1
9.3
Filek, Mattias
1814-
Brüll, Georg, Mag.
18820 - 1
9.4
Grzywacz, Phillip
1809-
Komarek, Ludwig
18160 - 1
Advertisement