Dreikönigsturnier 2020 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien

Viimeisin päivitys06.01.2020 16:24:39, Creator/Last Upload: schwab rene (s.c.donaustadt)

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9, krs.10, krs.11, krs.12, krs.13, krs.14, krs.15, krs.16, krs.17
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Pöytien parit

11. Kierros pvm. 2020/01/06
pö.6  SK HietzingRtg-18  Austria 1Rtg2 : 2
1.1FM
Todor, Razvan
2081-CM
Bauer, Thomas
23861 - 0
1.2
Belke, Frank, Dr.
2251-FM
Staudner, Oliver, Mag.
24290 - 1
1.3
Mayer, Peter
1769-IM
Hangweyrer, Manfred
23890 - 1
1.4
Pilshofer, Paul
1532-FM
Pöcksteiner, Johann
21781 - 0
pö.7  ChickennuggetsRtg-5  SCD IRtg1 : 3
2.1IM
Huber, Martin Christian
2369-IM
Kummer, Helmut
21941 - 0
2.2
Schwab, Lukas
2203-FM
Pingitzer, Harald
24080 - 1
2.3
Wu, Min
1938-NM
Schwab, Rene, Mag.(Fh)
21680 - 1
2.4
Konecny, Sophie
1805-FM
Hechl, Gerald, Mag.
21290 - 1
pö.8  #batumi2018Rtg-4  Chaos KremsRtg3 : 1
3.1WFM
Fröwis, Annika
2187-NM
Hansen, Kay
21430 - 1
3.2WFM
Trippold, Denise
2054-
Demircan, Sükrü
20961 - 0
3.3WIM
Exler, Veronika
2161-
Nedoma, Robert, Dr.
01 - 0
3.4WIM
Newrkla, Katharina
2111-
Huber, Mario
21251 - 0
pö.9  The Tapolca Team YoungRtg-3  Austria 3Rtg3½: ½
4.1
Bencze, Balazs Dominik
1782-
Enkhjargal, Budjav
20261 - 0
4.2AIM
Bakos, Balazs
1925-
Posselt, Clemens
1775½ - ½
4.3
Szoke, Kristof
1544-
Kappel-Novak, Niklas
17831 - 0
4.4
Bodo, Boglarka
1635-
Shan, Peter Yi
17081 - 0
pö.10  Austria 2Rtg-2  KSC KomarnoRtg1 : 3
5.1
Herman, Diego
2107-FM
Jakab, Bela
22350 - 1
5.2
Wagner, Gregor
2069-
Janko, Zoltan
22140 - 1
5.3
Pernerstorfer, Johannes
1969-
Balogh, Peter
21280 - 1
5.4FM
Roth, Peter
1959-
Goth, Gabriel
19341 - 0
pö.11  The Tapolca TeamRtg-1  TschaturangaRtg2½:1½
6.1
Margl, Roland
2279-GM
Beim, Valeri
2502½ - ½
6.2IM
Istvandi, Lajos
2246-FM
Sadilek, Peter
22921 - 0
6.3
Juhasz, Judit
2023-
Devine, Christopher
21120 - 1
6.4
Presznyak, Istvan
2029-CM
Neff, Gregor, Ing.
21121 - 0
pö.12  AdlerhofRtg-17  Maroltinger MixRtg2½:1½
7.1MK
Schwaninger, Wolfgang
2213-
Stichlberger, Martin, Dr.
20790 - 1
7.2NM
Kreindl, Helmut
2160-
Stichlberger, Tim
17611 - 0
7.3MK
Lenz, Alarich
2156-
Faderbauer, Noah
19111 - 0
7.4
Petschar, Hans, Dr.
1989-
Baumgartner, Martin, DDr.DI.
1916½ - ½
pö.13  Team StadlingerRtg-16  SCD SeniorenRtg½ :3½
8.1
Stadlinger, Matthias
1745-
Hofbauer, Peter
1983½ - ½
8.2
Stadlinger, Lea
1642-MK
Felkel, Gernot
19610 - 1
8.3
Stadlinger, Lukas
1602-
Brüll, Georg, Mag.
18820 - 1
8.4
Stadlinger, Manfred
1517-
Komarek, Ludwig
18160 - 1
pö.14  Morenda BrnoRtg-15  AnonymousRtg4 : 0
9.1GM
Polak, Tomas
2439-
Hechl, Fabian
18081 - 0
9.2IM
Pisk, Petr
2305-
Cabala, Nathan
18691 - 0
9.3FM
Holemar, David
2342-
Filek, Mattias
18141 - 0
9.4
Vavra, Michal
1899-
Grzywacz, Phillip
18091 - 0
Advertisement