Dreikönigsturnier 2020 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien

Viimeisin päivitys06.01.2020 16:24:39, Creator/Last Upload: schwab rene (s.c.donaustadt)

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9, krs.10, krs.11, krs.12, krs.13, krs.14, krs.15, krs.16, krs.17
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Pöytien parit

10. Kierros pvm. 2020/01/06
pö.18  Austria 1Rtg-14  Morenda BrnoRtg2½:1½
1.1CM
Bauer, Thomas
2386-GM
Polak, Tomas
24390 - 1
1.2FM
Staudner, Oliver, Mag.
2429-IM
Pisk, Petr
23051 - 0
1.3IM
Hangweyrer, Manfred
2389-FM
Holemar, David
2342½ - ½
1.4FM
Pöcksteiner, Johann
2178-
Vavra, Michal
18991 - 0
pö.15  AnonymousRtg-13  Team StadlingerRtg2 : 2
2.1
Hechl, Fabian
1808-
Stadlinger, Matthias
17450 - 1
2.2
Cabala, Nathan
1869-
Stadlinger, Lea
16420 - 1
2.3
Filek, Mattias
1814-
Stadlinger, Lukas
16021 - 0
2.4
Grzywacz, Phillip
1809-
Stadlinger, Manfred
15171 - 0
pö.16  SCD SeniorenRtg-12  AdlerhofRtg0 : 4
3.1
Hofbauer, Peter
1983-MK
Schwaninger, Wolfgang
22130 - 1
3.2MK
Felkel, Gernot
1961-NM
Kreindl, Helmut
21600 - 1
3.3
Brüll, Georg, Mag.
1882-MK
Lenz, Alarich
21560 - 1
3.4
Komarek, Ludwig
1816-
Petschar, Hans, Dr.
19890 - 1
pö.17  Maroltinger MixRtg-11  The Tapolca TeamRtg1 : 3
4.1
Stichlberger, Martin, Dr.
2079-
Margl, Roland
22790 - 1
4.2
Stichlberger, Tim
1761-IM
Istvandi, Lajos
22460 - 1
4.3
Faderbauer, Noah
1911-
Juhasz, Judit
20230 - 1
4.4
Baumgartner, Martin, DDr.DI.
1916-
Presznyak, Istvan
20291 - 0
pö.1  TschaturangaRtg-10  Austria 2Rtg3½: ½
5.1GM
Beim, Valeri
2502-
Herman, Diego
2107½ - ½
5.2FM
Sadilek, Peter
2292-
Wagner, Gregor
20691 - 0
5.3
Devine, Christopher
2112-
Pernerstorfer, Johannes
19691 - 0
5.4CM
Neff, Gregor, Ing.
2112-FM
Roth, Peter
19591 - 0
pö.2  KSC KomarnoRtg-9  The Tapolca Team YoungRtg4 : 0
6.1FM
Jakab, Bela
2235-
Bencze, Balazs Dominik
17821 - 0
6.2
Janko, Zoltan
2214-AIM
Bakos, Balazs
19251 - 0
6.3
Balogh, Peter
2128-
Szoke, Kristof
15441 - 0
6.4
Goth, Gabriel
1934-
Gergely, Daniel
14621 - 0
pö.3  Austria 3Rtg-8  #batumi2018Rtg1 : 3
7.1
Enkhjargal, Budjav
2026-WFM
Fröwis, Annika
21870 - 1
7.2
Posselt, Clemens
1775-WFM
Trippold, Denise
20541 - 0
7.3
Kappel-Novak, Niklas
1783-WIM
Exler, Veronika
21610 - 1
7.4
Shan, Peter Yi
1708-WIM
Newrkla, Katharina
21110 - 1
pö.4  Chaos KremsRtg-7  ChickennuggetsRtg0 : 4
8.1NM
Hansen, Kay
2143-IM
Huber, Martin Christian
23690 - 1
8.2
Demircan, Sükrü
2096-
Schwab, Lukas
22030 - 1
8.3
Nedoma, Robert, Dr.
0-
Wu, Min
19380 - 1
8.4
Huber, Mario
2125-
Konecny, Sophie
18050 - 1
pö.5  SCD IRtg-6  SK HietzingRtg1½:2½
9.1IM
Kummer, Helmut
2194-FM
Todor, Razvan
20811 - 0
9.2FM
Pingitzer, Harald
2408-
Belke, Frank, Dr.
2251½ - ½
9.3NM
Schwab, Rene, Mag.(Fh)
2168-
Mayer, Peter
17690 - 1
9.4FM
Hechl, Gerald, Mag.
2129-
Pilshofer, Paul
15320 - 1