Dreikönigsturnier 2020 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien

Viimeisin päivitys06.01.2020 16:24:39, Creator/Last Upload: schwab rene (s.c.donaustadt)

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9, krs.10, krs.11, krs.12, krs.13, krs.14, krs.15, krs.16, krs.17
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiRtgFEDJoukkuepö.
1GMBeim Valeri2502AUTTschaturanga1
2GMPolak Tomas2439CZEMorenda Brno1
3FMStaudner Oliver Mag.2429AUTAustria 12
4FMPingitzer Harald2408AUTSCD I2
5IMHangweyrer Manfred2389AUTAustria 13
6CMBauer Thomas2386AUTAustria 11
7IMHuber Martin Christian2369AUTChickennuggets1
8FMHolemar David2342CZEMorenda Brno3
9IMPisk Petr2305CZEMorenda Brno2
10FMSadilek Peter2292AUTTschaturanga2
11Margl Roland2279HUNThe Tapolca Team1
12Belke Frank Dr.2251GERSK Hietzing2
13IMIstvandi Lajos2246HUNThe Tapolca Team2
14FMJakab Bela2235SVKKSC Komarno1
15Janko Zoltan2214SVKKSC Komarno2
16MKSchwaninger Wolfgang2213AUTAdlerhof1
17Schwab Lukas2203AUTChickennuggets2
18IMKummer Helmut2194AUTSCD I1
19WFMFröwis Annika2187AUT#batumi20181
20FMPöcksteiner Johann2178AUTAustria 14
21NMSchwab Rene Mag.(Fh)2168AUTSCD I3
22WIMExler Veronika2161AUT#batumi20183
23NMKreindl Helmut2160AUTAdlerhof2
24MKLenz Alarich2156AUTAdlerhof3
25NMHansen Kay2143AUTChaos Krems1
26FMHechl Gerald Mag.2129AUTSCD I4
27Balogh Peter2128SVKKSC Komarno3
28Huber Mario2125AUTChaos Krems4
29Devine Christopher2112NEDTschaturanga3
30CMNeff Gregor Ing.2112AUTTschaturanga4
31WIMNewrkla Katharina2111AUT#batumi20184
32Herman Diego2107ARGAustria 21
33Demircan Sükrü2096AUTChaos Krems2
34FMTodor Razvan2081AUTSK Hietzing1
35Stichlberger Martin Dr.2079AUTMaroltinger Mix1
36Wagner Gregor2069AUTAustria 22
37WFMTrippold Denise2054AUT#batumi20182
38Presznyak Istvan2029HUNThe Tapolca Team4
39Enkhjargal Budjav2026GERAustria 31
40Juhasz Judit2023HUNThe Tapolca Team3
41Steiner Johann Mag.1990AUTAustria 25
42Petschar Hans Dr.1989AUTAdlerhof4
43Hofbauer Peter1983AUTSCD Senioren1
44Pernerstorfer Johannes1969AUTAustria 23
45MKFelkel Gernot1961AUTSCD Senioren2
46FMRoth Peter1959AUTAustria 24
47Wu Min1938AUTChickennuggets3
48Goth Gabriel1934SVKKSC Komarno4
49AIMBakos Balazs1925HUNThe Tapolca Team Young2
50Baumgartner Martin DDr.DI.1916AUTMaroltinger Mix4
51Faderbauer Noah1911AUTMaroltinger Mix3
52Vavra Michal1899CZEMorenda Brno4
53Brüll Georg Mag.1882AUTSCD Senioren3
54Cabala Nathan1869AUTAnonymous2
55Komarek Ludwig1816AUTSCD Senioren4
56Filek Mattias1814AUTAnonymous3
57Grzywacz Phillip1809AUTAnonymous4
58Hechl Fabian1808AUTAnonymous1
59Konecny Sophie1805AUTChickennuggets4
60Kappel-Novak Niklas1783AUTAustria 33
61Bencze Balazs Dominik1782HUNThe Tapolca Team Young1
62Posselt Clemens1775AUTAustria 32
63Mayer Peter1769AUTSK Hietzing3
64Stichlberger Tim1761AUTMaroltinger Mix2
65Stadlinger Matthias1745AUTTeam Stadlinger1
66Shan Peter Yi1708AUTAustria 34
67Stadlinger Lea1642AUTTeam Stadlinger2
68Bodo Boglarka1635HUNThe Tapolca Team Young4
69Stadlinger Lukas1602AUTTeam Stadlinger3
70Szoke Kristof1544HUNThe Tapolca Team Young3
71Pilshofer Paul1532AUTSK Hietzing4
72Stadlinger Manfred1517AUTTeam Stadlinger4
73Gergely Daniel1462HUNThe Tapolca Team Young5
74Nedoma Robert Dr.0AUTChaos Krems3
Advertisement