Dreikönigsturnier 2020 - 4er Mannschaftsblitzturnier des SK Austria Wien

Viimeisin päivitys06.01.2020 16:24:39, Creator/Last Upload: schwab rene (s.c.donaustadt)

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9, krs.10, krs.11, krs.12, krs.13, krs.14, krs.15, krs.16, krs.17
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Parhaat pelaajatpisteiden mukaan
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aakkosellinen pelaajaluettelo

NrNimiRtgFEDJoukkuepö.
1AIMBakos Balazs1925HUNThe Tapolca Team Young2
2Balogh Peter2128SVKKSC Komarno3
3CMBauer Thomas2386AUTAustria 11
4Baumgartner Martin DDr.DI.1916AUTMaroltinger Mix4
5GMBeim Valeri2502AUTTschaturanga1
6Belke Frank Dr.2251GERSK Hietzing2
7Bencze Balazs Dominik1782HUNThe Tapolca Team Young1
8Bodo Boglarka1635HUNThe Tapolca Team Young4
9Brüll Georg Mag.1882AUTSCD Senioren3
10Cabala Nathan1869AUTAnonymous2
11Demircan Sükrü2096AUTChaos Krems2
12Devine Christopher2112NEDTschaturanga3
13Enkhjargal Budjav2026GERAustria 31
14WIMExler Veronika2161AUT#batumi20183
15Faderbauer Noah1911AUTMaroltinger Mix3
16MKFelkel Gernot1961AUTSCD Senioren2
17Filek Mattias1814AUTAnonymous3
18WFMFröwis Annika2187AUT#batumi20181
19Gergely Daniel1462HUNThe Tapolca Team Young5
20Goth Gabriel1934SVKKSC Komarno4
21Grzywacz Phillip1809AUTAnonymous4
22IMHangweyrer Manfred2389AUTAustria 13
23NMHansen Kay2143AUTChaos Krems1
24Hechl Fabian1808AUTAnonymous1
25FMHechl Gerald Mag.2129AUTSCD I4
26Herman Diego2107ARGAustria 21
27Hofbauer Peter1983AUTSCD Senioren1
28FMHolemar David2342CZEMorenda Brno3
29Huber Mario2125AUTChaos Krems4
30IMHuber Martin Christian2369AUTChickennuggets1
31IMIstvandi Lajos2246HUNThe Tapolca Team2
32FMJakab Bela2235SVKKSC Komarno1
33Janko Zoltan2214SVKKSC Komarno2
34Juhasz Judit2023HUNThe Tapolca Team3
35Kappel-Novak Niklas1783AUTAustria 33
36Komarek Ludwig1816AUTSCD Senioren4
37Konecny Sophie1805AUTChickennuggets4
38NMKreindl Helmut2160AUTAdlerhof2
39IMKummer Helmut2194AUTSCD I1
40MKLenz Alarich2156AUTAdlerhof3
41Margl Roland2279HUNThe Tapolca Team1
42Mayer Peter1769AUTSK Hietzing3
43Nedoma Robert Dr.0AUTChaos Krems3
44CMNeff Gregor Ing.2112AUTTschaturanga4
45WIMNewrkla Katharina2111AUT#batumi20184
46Pernerstorfer Johannes1969AUTAustria 23
47Petschar Hans Dr.1989AUTAdlerhof4
48Pilshofer Paul1532AUTSK Hietzing4
49FMPingitzer Harald2408AUTSCD I2
50IMPisk Petr2305CZEMorenda Brno2
51FMPöcksteiner Johann2178AUTAustria 14
52GMPolak Tomas2439CZEMorenda Brno1
53Posselt Clemens1775AUTAustria 32
54Presznyak Istvan2029HUNThe Tapolca Team4
55FMRoth Peter1959AUTAustria 24
56FMSadilek Peter2292AUTTschaturanga2
57Schwab Lukas2203AUTChickennuggets2
58NMSchwab Rene Mag.(Fh)2168AUTSCD I3
59MKSchwaninger Wolfgang2213AUTAdlerhof1
60Shan Peter Yi1708AUTAustria 34
61Stadlinger Lea1642AUTTeam Stadlinger2
62Stadlinger Lukas1602AUTTeam Stadlinger3
63Stadlinger Manfred1517AUTTeam Stadlinger4
64Stadlinger Matthias1745AUTTeam Stadlinger1
65FMStaudner Oliver Mag.2429AUTAustria 12
66Steiner Johann Mag.1990AUTAustria 25
67Stichlberger Martin Dr.2079AUTMaroltinger Mix1
68Stichlberger Tim1761AUTMaroltinger Mix2
69Szoke Kristof1544HUNThe Tapolca Team Young3
70FMTodor Razvan2081AUTSK Hietzing1
71WFMTrippold Denise2054AUT#batumi20182
72Vavra Michal1899CZEMorenda Brno4
73Wagner Gregor2069AUTAustria 22
74Wu Min1938AUTChickennuggets3
Advertisement