10. open Krapina

Järjestäjä(t)Šahovski klub Krapina
LiittoCroatia ( CRO )
TurnausjohtajaMirjana Medić
PäätuomariIA Mirjana Medić (14501619)
Deputy ArbiterIA Radmila Švaljek (14501759)
Bedenkzeit90 minuta po igraču + dodatak od 30 sekundi za svaki završeni potez
PaikkaKrapina
Rating calculationKansallinen vahvuusluku, Kansainvälinen vahvuusluku
Pvm.2020/01/16 - 2020/01/19
Rating-Ø1880
ParienmuodostusohjelmaSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager turnaustiedosto

Viimeisin päivitys19.01.2020 19:32:41, Creator/Last Upload: wgm mirjana medic

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta ei yksityiskohtia, ei lippuja
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Pelit Ladattavissa 122 peliä
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aakkosellinen pelaajaluettelo

Nr NimiFideIDRtgIFEDKerho/Kaupunki
1
IBabić Mladen145263011799CROŠK Oroslavje, Oroslavje
2
FMBender Ivan145034682201CROŠK Dubrovnik, Dubrovnik
3
IFranc Borna145559481784CROŠK Samobor, Samobor
4
IGaloić Boris145144862024CROŠK Gaj, Mače
5
MKHamer Ivan145148341990CROŠK Gaj, Mače
6
IIJaković Roko145525661760CROŠK Oroslavje, Oroslavje
7
MKJakupec Denis145033101932CROŠK Zaprešić, Zaprešić
8
MKKarlušić Luka145572072177CROŠK Zagreb, Zagreb
9
IIKlapač Patrik145410921790CROŠK Oroslavje, Oroslavje
10
IKlement Dubravko145154311867CROŠK Prigorje, Zagreb
11
IKolednjak Tomislav145619801993CROŠK Gaj, Mače
12
IIKostelić Tihomir145463531675CROŠK Krapina, Krapina
13
IKozina Zdenko145158221931CROŠK Krapina, Krapina
14
MKKrklec Josip145119912012CROŠK Krapina, Krapina
15
IVKucelj Kevin145829450CROŠK Oroslavje, Oroslavje
16
MKKukas Oliver145411062241CROŠK Oroslavje, Oroslavje
17
MKKurečić Mladen145147021988CROŠK Polet, Zabok
18
IVLupinski Valentin145595871564CROŠK Krapina, Krapina
19
MKMeštrović Toni145082732026CROŠK Straža, Hum na Sutli
20
IIMlinarić Andrija145401261831CROŠK Donja Stubica, Donja Stubica
21
IIIMlinarić Šimun145750001422CROŠK Donja Stubica, Donja Stubica
22
IMMrđa Milan145003372288CROŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb
23
IIINovosel Kristijan145387331679CROŠK Donja Stubica, Donja Stubica
24
INovosel Vladimir145266381945CROŠK Donja Stubica, Donja Stubica
25
IOkrugić Tomislav145182361914CROŠK Lošinj, Mali Lošinj
26
FMPandurević Miro145015112199BIHŠKRM Caissa, Zagreb
27
Popov Luka145873600CROŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb
28
Rozman Roman146222111730SLO
29
IIŠimunić Edi145137221583CROŠK Lošinj, Mali Lošinj
30
MKSvrtan Zlatko145146802000CROŠK Gaj, Mače
31
MKTršinski Stjepan145061731710CROŠK Polet, Zabok
32
IIVeverec Ivo145388731768CROŠK Oroslavje, Oroslavje
33
IIVidić Zoran145403391927CROŠK Oroslavje, Oroslavje
34
IIIVincelj Leopold145198601630CROŠK Krapina, Krapina
35
IVučenović Damian145532521837CROŠK Zagreb, Zagreb
36
Zajdela Karel146278681856SLO
37
MKZelenika Zoran145344522121CROŠK Straža, Hum na Sutli