10. open Krapina

Järjestäjä(t)Šahovski klub Krapina
LiittoCroatia ( CRO )
TurnausjohtajaMirjana Medić
PäätuomariIA Mirjana Medić (14501619)
Deputy ArbiterIA Radmila Švaljek (14501759)
Bedenkzeit90 minuta po igraču + dodatak od 30 sekundi za svaki završeni potez
PaikkaKrapina
Rating calculationKansallinen vahvuusluku, Kansainvälinen vahvuusluku
Pvm.2020/01/16 - 2020/01/19
Rating-Ø1880
ParienmuodostusohjelmaSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager turnaustiedosto

Viimeisin päivitys19.01.2020 19:32:41, Creator/Last Upload: wgm mirjana medic

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta ei yksityiskohtia, ei lippuja
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Pelit Ladattavissa 122 peliä
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Parit/Tulokset

3. Kierros pvm. 2020/01/17 klo. 16,00

pö.Nr NimiRtgPst. TulosPst. NimiRtg Nr
14
FMPandurević Miro 21992 ½ - ½2 IMMrđa Milan 2288
1
22
MKKukas Oliver 22412 ½ - ½2 MKKarlušić Luka 2177
5
37
MKMeštrović Toni 20262 0 - 12 FMBender Ivan 2201
3
431
IIKostelić Tihomir 1675 0 - 1 IKolednjak Tomislav 1993
11
515
MKJakupec Denis 1932 ½ - ½1 IGaloić Boris 2024
8
66
MKZelenika Zoran 21211 ½ - ½1 IVučenović Damian 1837
21
79
MKKrklec Josip 20121 1 - 01 IBabić Mladen 1799
23
810
MKSvrtan Zlatko 20001 1 - 01 IFranc Borna 1784
25
920
Zajdela Karel 18561 0 - 11 MKKurečić Mladen 1988
13
1014
INovosel Vladimir 19451 1 - 01 IIJaković Roko 1760
27
1122
IIMlinarić Andrija 18311 1 - 01 IKozina Zdenko 1931
16
1224
IIKlapač Patrik 17901 ½ - ½1 IIVidić Zoran 1927
17
1318
IOkrugić Tomislav 19141 1 - 01 IVKucelj Kevin 1770
36
1430
IIINovosel Kristijan 1679½ 1 - 01 Popov Luka 1600
37
1512
MKHamer Ivan 1990½ 1 - 0½ IVLupinski Valentin 1564
34
1619
IKlement Dubravko 18670 1 - 00 MKTršinski Stjepan 1710
29
1726
IIVeverec Ivo 17680 1 - 00 IIŠimunić Edi 1583
33
1828
Rozman Roman 17300 1 - 00 IIIMlinarić Šimun 1422
35
1932
IIIVincelj Leopold 16300 1 vapaa