14-th Children Chess Tournament IVIS Cup - Memorial Yordan Stoynov - B Sofia 04-05.01.2020

Viimeisin päivitys05.01.2020 13:52:01, Creator/Last Upload: 2900998 stoynov,ivan ia d

Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Sijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiTypsp.FEDRtgIRtgNKerho/Kaupunkip. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
13ACMTsolov AleksandarB10BUL12241262Lyulin Chess5,00,013,059,014,00
21Popzafirov DanailB10BUL14701549Elit5,00,012,058,013,00
35Uzunov EmilB10BUL11471175An Pasan4,00,013,548,511,00
48Todorov RayanB10BUL01151CSKA4,00,012,547,510,00
520Grigorov MaikalB10BUL00An Pasan4,00,011,548,511,00
67Nikolov BozhidarB10BUL01384Ritzar4,00,08,545,58,50
711Arshinkova RalitsaG10wBUL00An Pasan3,50,512,038,59,75
831Shterev GeorgiB10BUL00Kazanlak 213,50,511,037,58,25
94Pantev KaloyanB08BUL11721117Ritzar3,00,016,5311,58,50
102Atanasov AleksandarB10BUL12481083Tundzha3,00,013,539,58,00
1110Zhelev StefanB10BUL01056Ritzar3,00,013,538,56,50
1214Byalkov StefanB10BUL00CSKA3,00,013,038,06,00
1337Valentinova EleonoraG10wBUL00CSKA3,00,013,029,07,50
1413Atanasova TsvetinaG10BUL00Asenovets 20063,00,012,538,57,50
1521Ivanovskyi IlliaB10BUL00Ritzar3,00,012,037,06,00
1633Tasev NikolayB10BUL00CSKA3,00,011,537,53,50
1729Nenova AndzhelikaG10wBUL00CSKA3,00,011,527,56,50
189Grigorov PetarB10BUL01060IVIS Plus3,00,010,536,55,00
1936Toshkin StanislavB10BUL00Pazardjik2,50,09,025,52,75
206Slaveva EvaG10wBUL10080An Pasan2,00,014,529,54,00
2123Kirilova HristiyanaG08wBUL00Kazanlak 212,00,011,527,54,00
2230Shipkova KalinaG10wBUL00Kazanlak 212,00,011,027,02,00
2328Mladenov GeorgiB08BUL00Slavia2,00,010,027,02,00
2422Jolov KristiyanB10BUL00CSKA2,00,010,026,52,00
2517Dimitrov Georgi YB10BUL00CSKA2,00,09,526,03,50
2627Mitova RadoslavaG08wBUL00M.Tal2,00,09,525,51,00
2724Kula MariaG10wBUL00CSKA2,00,09,026,02,00
2835Todorova NikolG10wBUL00M.Tal2,00,08,515,54,50
2934Todorov RustislavB10BUL00Kazanlak 212,00,08,025,02,00
3032Stefanov GeorgiB08BUL00Kazanlak 212,00,07,024,02,00
3118Djakov LachezarB08BUL00Lyulin Chess1,50,011,517,51,25
3225Mihaylov BozhidarB08BUL00Plovdiv1,00,014,019,04,00
3319Dyurishich BogdanB08BUL00Pleven 211,00,011,516,52,00
3426Mitov LazarB10BUL00CSKA1,00,011,017,00,00
3512Atanasova TsvetelinaG08wBUL00M.Tal1,00,08,516,02,00
3616Damyanov DamyanB08BUL00Slavia1,00,08,006,02,50
3715Cale KonstantinB08BUL00IVIS Plus0,00,07,004,00,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Vertailu 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 3: The greater number of victories (variable)
Vertailu 4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 5: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement