14-th Children Chess Tournament IVIS Cup - Memorial Yordan Stoynov - B Sofia 04-05.01.2020

Viimeisin päivitys05.01.2020 13:52:01, Creator/Last Upload: 2900998 stoynov,ivan ia d

Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Sijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiTypsp.FEDRtgIRtgNKerho/Kaupunkip. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
13ACMTsolov AleksandarB10BUL12241262Lyulin Chess4,00,08,045,09,00
21Popzafirov DanailB10BUL14701549Elit4,00,07,044,08,00
35Uzunov EmilB10BUL11471175An Pasan4,00,06,044,08,00
44Pantev KaloyanB08BUL11721117Ritzar3,00,09,535,56,50
510Zhelev StefanB10BUL01056Ritzar3,00,08,534,55,50
613Atanasova TsvetinaG10BUL00Asenovets 20063,00,07,534,55,50
78Todorov RayanB10BUL01151CSKA3,00,07,533,55,00
820Grigorov MaikalB10BUL00An Pasan3,00,06,034,06,00
97Nikolov BozhidarB10BUL01384Ritzar3,00,04,532,54,50
109Grigorov PetarB10BUL01060IVIS Plus3,00,04,532,54,00
1111Arshinkova RalitsaG10wBUL00An Pasan2,50,07,524,55,25
1231Shterev GeorgiB10BUL00Kazanlak 212,50,07,524,54,25
1336Toshkin StanislavB10BUL00Pazardjik2,50,05,522,52,75
1437Valentinova EleonoraG10wBUL00CSKA2,00,010,016,05,00
152Atanasov AleksandarB10BUL12481083Tundzha2,00,09,525,54,00
166Slaveva EvaG10wBUL10080An Pasan2,00,09,025,03,00
14Byalkov StefanB10BUL00CSKA2,00,09,025,03,00
21Ivanovskyi IlliaB10BUL00Ritzar2,00,09,025,03,00
1923Kirilova HristiyanaG08wBUL00Kazanlak 212,00,08,524,53,00
2033Tasev NikolayB10BUL00CSKA2,00,08,024,01,00
2129Nenova AndzhelikaG10wBUL00CSKA2,00,06,513,53,00
2217Dimitrov Georgi YB10BUL00CSKA2,00,06,023,53,50
2330Shipkova KalinaG10wBUL00Kazanlak 212,00,06,023,02,00
2428Mladenov GeorgiB08BUL00Slavia2,00,06,023,01,00
2535Todorova NikolG10wBUL00M.Tal2,00,05,013,03,00
2618Djakov LachezarB08BUL00Lyulin Chess1,50,07,514,51,25
2725Mihaylov BozhidarB08BUL00Plovdiv1,00,010,016,03,00
2826Mitov LazarB10BUL00CSKA1,00,08,015,00,00
2927Mitova RadoslavaG08wBUL00M.Tal1,00,07,514,51,00
3019Dyurishich BogdanB08BUL00Pleven 211,00,07,513,51,00
3122Jolov KristiyanB10BUL00CSKA1,00,07,014,01,00
3224Kula MariaG10wBUL00CSKA1,00,06,014,00,00
3334Todorov RustislavB10BUL00Kazanlak 211,00,06,013,00,00
3412Atanasova TsvetelinaG08wBUL00M.Tal1,00,05,513,01,00
3532Stefanov GeorgiB08BUL00Kazanlak 211,00,05,013,00,00
3615Cale KonstantinB08BUL00IVIS Plus0,00,04,502,50,00
3716Damyanov DamyanB08BUL00Slavia0,00,04,002,00,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Vertailu 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 3: The greater number of victories (variable)
Vertailu 4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 5: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement