14-th Children Chess Tournament IVIS Cup - Memorial Yordan Stoynov - B Sofia 04-05.01.2020

Viimeisin päivitys05.01.2020 13:52:01, Creator/Last Upload: 2900998 stoynov,ivan ia d

Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Sijoitukset 2 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiTypsp.FEDRtgIRtgNKerho/Kaupunkip. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
13ACMTsolov AleksandarB10BUL12241262Lyulin Chess2,00,01,020,02,00
5Uzunov EmilB10BUL11471175An Pasan2,00,01,020,02,00
6Slaveva EvaG10wBUL10080An Pasan2,00,01,020,02,00
8Todorov RayanB10BUL01151CSKA2,00,01,020,02,00
51Popzafirov DanailB10BUL14701549Elit2,00,01,020,01,00
4Pantev KaloyanB08BUL11721117Ritzar2,00,01,020,01,00
10Zhelev StefanB10BUL01056Ritzar2,00,01,020,01,00
11Arshinkova RalitsaG10wBUL00An Pasan2,00,01,020,01,00
937Valentinova EleonoraG10wBUL00CSKA2,00,01,010,02,00
1036Toshkin StanislavB10BUL00Pazardjik1,50,00,510,00,25
112Atanasov AleksandarB10BUL12481083Tundzha1,00,02,010,01,00
13Atanasova TsvetinaG10BUL00Asenovets 20061,00,02,010,01,00
17Dimitrov Georgi YB10BUL00CSKA1,00,02,010,01,00
25Mihaylov BozhidarB08BUL00Plovdiv1,00,02,010,01,00
1514Byalkov StefanB10BUL00CSKA1,00,02,010,00,00
21Ivanovskyi IlliaB10BUL00Ritzar1,00,02,010,00,00
23Kirilova HristiyanaG08wBUL00Kazanlak 211,00,02,010,00,00
24Kula MariaG10wBUL00CSKA1,00,02,010,00,00
27Mitova RadoslavaG08wBUL00M.Tal1,00,02,010,00,00
30Shipkova KalinaG10wBUL00Kazanlak 211,00,02,010,00,00
33Tasev NikolayB10BUL00CSKA1,00,02,010,00,00
34Todorov RustislavB10BUL00Kazanlak 211,00,02,010,00,00
239Grigorov PetarB10BUL01060IVIS Plus1,00,01,510,01,00
247Nikolov BozhidarB10BUL01384Ritzar1,00,01,010,00,50
2520Grigorov MaikalB10BUL00An Pasan1,00,01,010,00,00
26Mitov LazarB10BUL00CSKA1,00,01,010,00,00
31Shterev GeorgiB10BUL00Kazanlak 211,00,01,010,00,00
2835Todorova NikolG10wBUL00M.Tal1,00,01,000,01,00
2918Djakov LachezarB08BUL00Lyulin Chess0,50,01,500,00,75
3019Dyurishich BogdanB08BUL00Pleven 210,00,02,000,00,00
22Jolov KristiyanB10BUL00CSKA0,00,02,000,00,00
28Mladenov GeorgiB08BUL00Slavia0,00,02,000,00,00
29Nenova AndzhelikaG10wBUL00CSKA0,00,02,000,00,00
3412Atanasova TsvetelinaG08wBUL00M.Tal0,00,01,500,00,00
3515Cale KonstantinB08BUL00IVIS Plus0,00,01,000,00,00
16Damyanov DamyanB08BUL00Slavia0,00,01,000,00,00
32Stefanov GeorgiB08BUL00Kazanlak 210,00,01,000,00,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Vertailu 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 3: The greater number of victories (variable)
Vertailu 4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 5: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement