14-th Children Chess Tournament IVIS Cup - Memorial Yordan Stoynov - B Sofia 04-05.01.2020

Viimeisin päivitys05.01.2020 13:52:01, Creator/Last Upload: 2900998 stoynov,ivan ia d

Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Sijoitukset 1 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiTypsp.FEDRtgIRtgNKerho/Kaupunkip. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
11Popzafirov DanailB10BUL14701549Elit1,00,00,010,00,00
2Atanasov AleksandarB10BUL12481083Tundzha1,00,00,010,00,00
3ACMTsolov AleksandarB10BUL12241262Lyulin Chess1,00,00,010,00,00
4Pantev KaloyanB08BUL11721117Ritzar1,00,00,010,00,00
5Uzunov EmilB10BUL11471175An Pasan1,00,00,010,00,00
6Slaveva EvaG10wBUL10080An Pasan1,00,00,010,00,00
8Todorov RayanB10BUL01151CSKA1,00,00,010,00,00
9Grigorov PetarB10BUL01060IVIS Plus1,00,00,010,00,00
10Zhelev StefanB10BUL01056Ritzar1,00,00,010,00,00
11Arshinkova RalitsaG10wBUL00An Pasan1,00,00,010,00,00
13Atanasova TsvetinaG10BUL00Asenovets 20061,00,00,010,00,00
14Byalkov StefanB10BUL00CSKA1,00,00,010,00,00
17Dimitrov Georgi YB10BUL00CSKA1,00,00,010,00,00
25Mihaylov BozhidarB08BUL00Plovdiv1,00,00,010,00,00
30Shipkova KalinaG10wBUL00Kazanlak 211,00,00,010,00,00
33Tasev NikolayB10BUL00CSKA1,00,00,010,00,00
34Todorov RustislavB10BUL00Kazanlak 211,00,00,010,00,00
1837Valentinova EleonoraG10wBUL00CSKA1,00,00,000,00,50
1918Djakov LachezarB08BUL00Lyulin Chess0,50,50,000,00,25
36Toshkin StanislavB10BUL00Pazardjik0,50,50,000,00,25
217Nikolov BozhidarB10BUL01384Ritzar0,00,00,000,00,00
12Atanasova TsvetelinaG08wBUL00M.Tal0,00,00,000,00,00
15Cale KonstantinB08BUL00IVIS Plus0,00,00,000,00,00
16Damyanov DamyanB08BUL00Slavia0,00,00,000,00,00
19Dyurishich BogdanB08BUL00Pleven 210,00,00,000,00,00
20Grigorov MaikalB10BUL00An Pasan0,00,00,000,00,00
21Ivanovskyi IlliaB10BUL00Ritzar0,00,00,000,00,00
22Jolov KristiyanB10BUL00CSKA0,00,00,000,00,00
23Kirilova HristiyanaG08wBUL00Kazanlak 210,00,00,000,00,00
24Kula MariaG10wBUL00CSKA0,00,00,000,00,00
26Mitov LazarB10BUL00CSKA0,00,00,000,00,00
27Mitova RadoslavaG08wBUL00M.Tal0,00,00,000,00,00
28Mladenov GeorgiB08BUL00Slavia0,00,00,000,00,00
29Nenova AndzhelikaG10wBUL00CSKA0,00,00,000,00,00
31Shterev GeorgiB10BUL00Kazanlak 210,00,00,000,00,00
32Stefanov GeorgiB08BUL00Kazanlak 210,00,00,000,00,00
35Todorova NikolG10wBUL00M.Tal0,00,00,000,00,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Vertailu 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 3: The greater number of victories (variable)
Vertailu 4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 5: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement