Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Campeonato Estudiantil Grado

Viimeisin päivitys29.11.2019 19:24:49, Creator/Last Upload: oscar angulo

Aloitusranking

Nr NimiRtgNsp.Ry.Kerho/Kaupunki
1
Cabezas Solano David Alejandro204809Colegio Omar Salazar Obando
2
Pastor Carvajal Jeigoth197609Liceo Teodoro Picado
3
Angulo Hernandez Maria Jesus1879w09Redentoristas San Alfonso
4
Valverde Mora Mauricio186710Colegio Redentorista
5
Villegas Rodriguez Jeremy185810Teodoro Picado
6
Frater Gonzalez Gabriel184608Colegio Los Angeles
7
Segura Cordero Ariel182106New Hope
8
Meza Vega Jose Antonio181009Colegio Seráfico San Francisco
9
Rojas Arias Sebastian180408LEB Grecia
10
Sandi Quiros Deborah1796w07Colegio Redentorista San Alfonso
11
Leon Cubero Brandon179410Colegio Gregorio Jose Ramirez
12
Blanco Gonzalez Justin Jesus178710Colegio Mata Platano
13
Sandi Quiros Andrey178510Colegio Redentorista San Alfonso
14
Navarrete Badilla Myckel177209Instituto de Guanacaste
15
Porras Chavarria Michael175711Pacto del Jocote
16
Medina Mayorga David Josue174610Colegio Cientifico Alajuela
17
Lobo Meneses Natalia1732w10Colegio Gregorio Jose Ramirez
18
Barquero Alfaro Alejandro172309Colegio Gregorio Jose Ramirez
19
Mayorga Araya Sofia1717w03Escuela Pacto del Jocote
20
Lopez Bustos David170008Colegio Redentoristas San Alfonso
21
Mora Chavarria Sebastian170007UP Jose Rafael Araya
22
Alvarez Ugalde Isaac169607CTP Pococi
23
Brenes Benavides Delianny1692w10CTP Jesus Ocaña
24
Chaves Olaso Axel Andrey169109Liceo Teodoro Picado
25
Vargas Solano Aaron167607Colegio Marista
26
Huaman Bengoa Valeska Priscilla1670w08Colegio Santa Ana
27
Adanis Mora Naomy1665w09Pacto del Jocote
28
Fuentes Solano Nahum Alfonso165307Colegio Metodista
29
Leon Bermudez Marcelo164103Greenland School
30
Arias Gomez Luis Alfredo164010Colegio Redentorista
31
Orozco Centeno Mariana1640w09Pacto del Jocote
32
Hernandez Brenes Keylor162209Liceo Monsenor Ruben Odio Herrera
33
Chacon Sanabria Carlos Josue161710Colegio IET Turrialba
34
Hernandez Perez Javier Francisco161503Colegio los Angeles
35
Cossio Carvajal Bruno160705Angloamericano
36
Monge Ramirez Abigail1604w06Monseñor Clodoveo
37
Lobo Meneses Andrea Alejandra1602w06Escuela Pacto del Jocote
38
Quesada Fallas Esteban159707LEB Grecia
39
Perez Cordero Josue Fernando158809Colegio Tecnico Profesional de Alaj
40
Cubero Moreno Nayeli1585w11Pacto del Jocote
41
Mora Fallas Julian157506Escuela Martin Mora Rojas
42
Castillo Mena Carlos Mario156907Liceo Unesco
43
Rios Hernandez Brandon156510Colegio Vocacional Monseñor Sanabri
44
Leon Cubero Anthony156207Colegio Gregorio Jose Ramirez
45
Gonzalez Aguero Ignacio155605Luis Cruz Mesa
46
Gonzalez Aguero Julian155502Luis Cruz Mesa
47
Benavides Ordonez Melany1552w09Pacto del Jocote
48
Cubillo Duran Aaron155106Escuela los Pinos
49
Castro Brenes Danny Adrian154811Regional de Flores
50
Hernandez Brenes Keicy Pamela1544w05Escuela Santa Marta
51
Torres Urena Edgar Jose154005Escuela Santa Marta
52
Ocampo Nunez Jose Fabian153406Escuela Pacto del Jocote
53
Chaves Chavarria Ana Carolina1532w04Escuela Pacto del Jocote
54
Rodriguez Nunez Diana1529w09Colegio Gregorio Jose Ramirez
55
Martinez Sanchez Yatzury Vanessa1524w05Escuela Ricardo Jimenez
56
Urbano Murillo Antonio152406Colegio Marista
57
Hernandez Loria Maria Jimena1515w07Saint John
58
Valverde Herrera Jose Daniel151405Colegio la Salle
59
Jimenez Valverde Benjamin Isaac151004Montealto
60
Schaubeck Cambronero Fabian150505Escuela Republica de Francia
61
Vargas Solano David149605Colegio Marista
62
Goyo Barragan Alejandro149505Escuela Manuela Santamaria
63
Jimenez Jimenez Alesson1492w08CTP Invu las Cañas
64
Serrasin Fonseca Roberth148806Escuela Ricardo Fernandez Guardia
65
Lobo Castro Isaac Alfonso148706Escuela Pacto del Jocote
66
Bolanos Duran Josue148602LPDV
67
Nunez Vargas Medelyn Nicole1486w05Escuela Cecilio Lindo
68
Esquivel Mata Emily Tatiana1483w05Escuela Jenaro Bonilla A
69
Charpentier Badilla Ian Sebastian148001Escuela La Marina
70
Salazar Delgado Aylin Naomi1476w05Escuela Santa Marta
71
Lopez Bustos Daniela1471w05Escuela Miguel Obregon
72
Vergara Marin Luis Elias147109Liceo de Heredia
73
Sandi Quiros Carlos Alberto147004Escuela Pacto del Jocote
74
Barrantes Granados Ian Daniel146206Escuela Santa Marta
75
Camacho Valerio Mauro146106Escuela David Gonzalez
76
Aguero Monge Natalia1460w04Escuela Villa Bonita
77
Medina Mayorga Raquel1460w05Escuela Pacto del Jocote
78
Vargas Calvo Ian Mathias146003Escuela Pacto del Jocote
79
Rodriguez Sibaja Jason145604Escuela Pacto del Jocote
80
Leon Bermudez Saul145501Greenland School
81
Villalobos Venegas Sebastian145508Colegio El Roble
82
Cadena Diaz Mateo145003Colegio Marista
83
Velez Urena Ian144702Escuela Pacto del Jocote
84
Cordoba Camacho Josue144410Colegio Mata Platano
85
Hernandez Monge Santiago144405Esc. Joaquin Garcia Monge
86
Cadena Diaz Ivannia1440w06Colegio Marista
87
Hernandez Cerdas Ignacio144004
88
Rodriguez Munoz Emiliano143902Escuela Atom Miller
89
Rodriguez Sibaja Kenneth143904Escuela Pacto del Jocote
90
Valverde Pasos Meredith Aliza1439w06Escuela Pavones Turrialba
91
Calvo Alfaro Kendall143806Escuela el Roble
92
Avila Apu Jose Pablo143610Saint John
93
Hernandez Loria Maria Valeria1436w07Saint John
94
Guerrero Jimenez Luis Fernando143410Colegio Gregorio Jose Ramirez
95
Manfredini Bernardo Vinicio1432PreETree of Life
96
Bastidas Lopez Juan Andres143007
97
Castillo Mendez Carlos Rafael142904Escuela San Rafael de Santa Ana
98
Millape Chaves Naomi1426w06Escuela Pacto del Jocote
99
Bolanos Duran Gabriela1425w05LPDV
100
Rodriguez Munoz Guido142503Codea
101
Corrales Solano Keybell142307Liceo de Alajuelita
102
Ellis Arrieta Santiago142305Escuela Jenaro Bonilla A.
103
Gonzalez Arguedas Felipe142001Escuela Juan Rafael Meoño
104
Millape Chaves Kyara1418w01Escuela Pacto del Jocote
105
Murillo Araya Marcelo141704Blue Valley
106
Rocco Perdomo Oliver141705Escuela Manuel del Pilar Zumbado
107
Castillo Mendez Yuriel140902Escuela San Rafael de Santa Ana
108
Fuentes Mora Deykel Bernal140602Escuela las Americas Turrialba
109
Alfaro Molina Daniel140505Colegio Santa Ana
110
Meneses Briceno Josue Vinicio140403Escuela Pacto del Jocote
111
Gonzalez Barrantes Aaron140205Escuela Santa Marta
112
Araya Calero Mathias Gerardo140004Escuela Ezequiel Morales
113
Araya Calero Sofia1400w02Escuela Ezequiel Morales
114
Araya Mondragon David140004Escuela Palabra de Vida
115
Arguello Alvarado Gael140006Escuela Central de Atenas
116
Arias Ramirez Amanda1400w02Colegio Marista
117
Badilla Calvo Christopher140011IPEC Heredia
118
Bermudez Hernandez Amanda1400w06Escuela Ascension Esquivel
119
Calderon Brenes Abigail1400w02Escuela IMAS
120
Castillo Aragon Jeremy Joshua140006Escuela Jose de San Martin
121
Chan Iam Saori140002Colegio Marista
122
Chaves Chavarria Nataly1400w01Escuela Pacto del Jocote
123
Corrales Solano Kenneth Daniel140005Escuela Abraham Lincoln
124
Espinoza Ramirez Jared140004Escuela Rincon Chiquito
125
Fernandez Alvarado Saul1400PreEEscuela Republica de Guatemala
126
Hurtado Anguizola Kendall140011CTP San Sebastian
127
Jimenez Valverde Bruno Esteban140007CIT
128
Lobo Castro Alejandra1400w02Escuela Pacto del Jocote
129
Lopez Mejia Engels Augusto140005Escuela Jose de San Martin
130
Matamoros Canales Pablo140009Liceo de Heredia
131
Mayorga Araya Larissa1400wPreEEscuela Pacto del Jocote
132
Morales Karpinsky Yuliana1400w01Escuela Jenaro Bonilla A
133
Munoz Alvarez Arturo1400PreEColegio Marista
134
Murillo Gonzalez Fernanda1400w07Liceo Teodoro Picado
135
Murillo Mora Aaron Jose140003Colegio Marista
136
Ovares Castro Natalia1400w04Escuela San Rafael de Santa Ana
137
Palacios Largaespada Francisco140005Escuela San Rafael de Santa Ana
138
Ramirez Morera Eydan1400PreEMaria Monserrat
139
Salazar Carballo Constanza1400w04Escuela Corazón Sagrado de Jesus
140
Segura Ballestero Gabriel140004Colegio Marista
141
Solis Barrantes Samantha1400w02Escuela Pacto del Jocote
142
Udiz Puerta Layneth Albani1400w07Liceo de Santa Ana
143
Udiz Puerta Nohely Nikol1400w04Escuela Ezequiel Morales
144
Valverde Herrera Ana Laura1400w02Colegio la Salle
145
Vargas Jimenez Mariam1400w04Escuela Itiquis
146
Villegas Munoz Kensy Dilana1400w02Escuela Manuela Santamaria
147
Yes Martinez Damian Santiago140005Autom Miller
148
Arrieta Castro Hillary0w04Escuela Villa Bonita
149
Barquero Godoy Genesis Victoria0w04Escuela Villa Bonita
150
Cordero Aguirre Ashly0w04Escuela Villa Bonita

Näytä koko lista