Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Jólaskákmót grunnskóla Reykjavíkur 2019: 1.-3.bekkur

Viimeisin päivitys24.11.2019 12:44:22, Creator/Last Upload: icelandic chess federation

Loppusijoitukset 6 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
12Rimaskóli Stúlknasveit641115,5900
21Háteigsskóli A-sveit624013,5810
5Ingunnarskól A-sveit632113,5810
47Landakotsskóli A-sveit622212,5600
58Langholtsskóli A-sveit630312,0600
63Austurbæjarskóli A-sveit621312,0500
74Árbæjarskóli A-sveit613211,0500
86Ingunnarskóli B-sveit60156,0100

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Vertailu 4: Board Tie-Breaks of the whole tournament