Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Монгени цогцолбор сургууль, Оюуны спортын төвийн нээлт, ангилал - В

Viimeisin päivitys27.11.2019 10:45:19, Creator/Last Upload: mongolian chess federation

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgNKerho/Kaupunki
1Адъяатөмөр ЧMGL2099Баянхонгор
2Энх-Од ЭнхбаатарMGL2096Стейниц МСА
3ХүслэнMGL2089Монгени
4Очирсүх БатсайханMGL2084Сүхбаатар
5NMЭнхбат ЦMGL2078Хан-хөхий
6Тайванбат ЧимэддоржMGL2072Стейниц MCA
7MKАмарсайхан ДаштогтохMGL2069Монгени
8NMГанбаатар ИшдагваMGL2056Мастер клуб
9FMХулан ЭнхсайханMGL2052Монгени
10CMОчирбат ЛхагважамцMGL2046
11Эрхэмбаяр АмартайванMGL2041Сүхбаатар
12FMБулганхан ГанзоригMGL2039Гэгээн арвай
13MKЗолжаргал АлтанхуягMGL2026Орхон
14MKСугар ГанбаатарMGL2025Стейниц МСА
15Чингүүн БаярааMGL2021Чингис клуб
16WFMАну БMGL2014
17Баатар МартиновMGL2011Гэгээн арвай
18Энхболд ЖигжидMGL2001ЧД
19CMБатболд НямсүрэнMGL2000Гобичесс
20NMЭнхбат РMGL1998УБ
21Азжаргал ЭрдэнэбатMGL1996Хан-алтай
22Цог-гэрэл БаянжаргалMGL1993Гол нүүдэл
23Сүхбат ГэндэндоржMGL1982Төв аймаг
24Ангар ЗMGL1979Каисса
25WCMМөнхзул ДаваахүүMGL1975Гэгээн арвай
26MKБаярсайхан АдъяаMGL1974Зууны шатар
27Батбаяр ӨвгөнхүүMGL1974Өвөрхангай
28MKНасанбат БMGL1969
29Сод-эрдэнэ СандагдоржMGL1967БЗД
30Ирээдүй ДугарсүрэнMGL1966Хан-Алтай
31СанждоржMGL1961
32CMАмгалантэнгис ЭнхамгаланMGL1950
33NMЧулуун ГMGL1945УБ
34Цогзолмаа НMGL1944Хос мастер
35WNMДагийсүрэн ЖаргалсайханMGL1931УБ
36Бат-эрдэнэ ГанбатMGL1925Дорнод
37MKМаам ЦэдэнжавMGL1923
38CMТэнүүнболд БаттулгаMGL1918Гэгээн арвай
39MKБатсайхан БэгзMGL1915Сэлэнгэ
40Мэндбаяр ДэмбэрэлMGL1915ХУД
41WCMУдвал ЭнхсайханMGL1903Гобичесс
42Жаргалсайхан СүрэнхүүMGL1890УБ
43WCMЭнхсаран БатсайханMGL1889Гобичесс
44Баясгалан ХишишбаатарMGL1864Стейниц МСА
45Өнөболд НандинзулMGL1863Хан хөхий
46Отгонбат ИшдагваMGL1861Sky Mongol
47Данзанжунай ГанбатMGL1850Монгени
48Содбилэг УранжаргалMGL1849Чингис клуб
49CMСодбилэгт НаранболдMGL1833Дагшаахүү
50MKДоржсүрэн БаатарMGL1831Увс
51Тулга ЦэрэнгавааMGL1830БЗД
52Маргадгуа ЭMGL1828Дорноговь
53NMМагвансүрэн ДMGL1822Орхон
54Чинбат ЦMGL1813
55Алдар БүрэнтэгшMGL1810Хан-Алтай
56Нарансолонго АмартүвшинMGL1810Хан-Алтай
57Төгөлдөр ЭнхбаярMGL1802УБ
58WMKХонгорзул ДаваахүүMGL1792Гэгээн арвай
59Хүслэн ЭрдэнэбаярMGL1790Төв аймаг
60Энхбат ШMGL1789УБ
61Мөнхсаруул БатдэлгэрMGL1788Чингис клуб
62MKЭнхсайхан СэнгэренчинMGL1785БГД
63Удвал БатхишигMGL1785Мончесс
64Лхагвасүрэн ЛхангаажавMGL1782БГД
65Баярмагнай БатбаатарMGL1770Говь-алтай
66Ган-эрдэнэ ГанбатMGL1753Монгени
67Билгүүн ГансүхMGL1745Хөвсгөл
68WCMЭнхболор НямдавааMGL1736Мончесс
69WCMӨнөрзул ДаваахүүMGL1729Гэгээн арвай
70Хүслэнзаяа БалданжанцанMGL1726Ласкер клуб
71Баяраа БэхтөрMGL1716Чингис клуб
72Тэнгүүндалай ГанбатMGL1706Эрдмийн өргөө цогцолбор сургууль
73Анужин Бат-АмгаланMGL1703Монгени
74Мөнхбаатар БаяргэрэлMGL1700БГД
75Энхрий ЭMGL1697
76Оюун АвламMGL1676Өвөрхангай
77Дөлгөөн СүхбаатарMGL1675Дагшаахүү
78WCMЛхагважэд ГантулгаMGL1667Дагшаахүү
79CMЕрөөлтэй БатбаатарMGL1665Гэгээн арвай
80Дэлгэрбаяр БатхуягMGL1663
81Баасанцэнгэл БалданбаярMGL1659Алаг морьт
82Лхагвасүрэн ПүрэвMGL1655Хэнтий
83Маргад ЭMGL165213 сургууль
84Алтангэрэл БаатарMGL1650Өмнөговь
85Оргилон БатсайханMGL1648Мончесс
86Оюутөр ГантөрMGL1645Цагаан бэрс
87Чулуунбат ЦэгмэдMGL1639Чингис клуб
88Агьбат БMGL1637Гобичесс
89Отгонбуудай Бат-эрдэнэMGL1637Зууны шатар
90Буяннэмэх ГомбоMGL1635Хан Алтай
91Буянбадрах ГанбаатарMGL1626Ионгени
92Эмүжин Энх-амгаланMGL1614