1 " 3 Buki Tournament" 10 - 12 . 01. 2020 g..

Viimeisin päivitys12.01.2020 15:11:18, Creator/Last Upload: 2912031 bednikov,georgi fa d

Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, ei lippuja , Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

Nr NimiFideIDFEDRtgIRtgNsp.TypKerho/Kaupunki
1
Tashkov Rumen2904004BUL21302177Vratsa
2
Kuznetsov Kiril4141342RUS21110Rusia
3
Dimitrov Dejan2911000BUL20882093Shabla
4
Plamenov Ribarov Petar22272798ESP20812123Dobrich
5
Dereshki Dario2906236BUL20572099Pleven
6
Nikolov Yavor2926644BUL20532016U16Shabla
7
Savov Petar2908697BUL20492179Dupnitsa
8
Dyakov Martin2916908BUL20462072Pleven
9
Sotirov Nikolaj2904454BUL20442052Burgas
10
Todorov Tsetsko2925494BUL20382156S65Sofia
11
Angelov Zvetomir A.2905353BUL20292124Burgas
12
Metodiev Veselin2911027BUL20242086Blagoevgrad
13
Popov Georgi2905892BUL20151995S65Bankia
14
Mladenov Emil2904918BUL20102072Slivnitsa
15
Angjelovski Daniel15003523MKD19410S.Makedonia
16
Pavlov Vladimir2919877BUL18822025U16Sofia
17
Hristov Krasimir Iv.2914417BUL18581940Sofia
18
Kononenko Vladimir2932741BUL18561771U10Sofia
19
Dragiev Drago2907224BUL18271948S65Sofia
20
Stoychev Ognian2943573BUL18232010Sofia
21
Vutov Biser2922185BUL18182040Svoge
22
CMIvanov Svetlen2924269BUL18151865U12Sofia
23
Tulliez Andre45107181FRA17590U14Frantsia
24
Kamenov Valentin2908255BUL17321831Vratsa
25
Tsyntsarski Boyko2906651BUL17291835Sofia
26
Simeonov Svetoslav2912694BUL16941830S65Vratsa
27
Doykov Stoycho2923785BUL16791832S65Sofia
28
Kolev Velio2910420BUL16391758S65Elin Pelin
29
Stoykov Jordan2939703BUL15281506S65Sofia
30
Nikolov Jordan2939681BUL14981715S65Sofia
31
Popzafirov Danail2932156BUL14701549U10Sofia
32
Ivanov Oleg2910950BUL14681474S65Sofia
33
Manov Iliyan2930064BUL14561461U16Blagoevgrad
34
Hristov Aleksandar2939568BUL14391641U16Sofia
35
Hristov Boyko2939576BUL14261486Sofia
36
Mitushev Adrian2930072BUL13801403U12Blagoevgrad
37
Ivanov Andrey2934310MKD13761285U10Plovdiv
38
Yordanov Mario2931109BUL11561097U10Plovdiv
39
Uzunov Emil2936992BUL11471175U10Sofia
40
Teofilov Kamen2924501BUL01980Dupnitsa
41
Atanasov Marin2911396BUL01907S65Blagoevgrad
42
Kulinchev Stanislav2924927BUL00Svoge