Vianočný turnaj Karola Slováka 2019

Viimeisin päivitys12.12.2019 20:00:43, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgKerho/Kaupunki
1GMPechac Jergus14926970SVK2477Tj Mladost Zilina
2IMZpevak Pavel300586CZE2357So Kunovice
3FMBriestensky Rastislav14900394SVK2344Sk Slovan Bratislava
4Jancovic Peter14913321SVK2295Sk Slovan Bratislava
5IMLanc Alois14900041SVK2287Lokomotiva Trnava
6Danada Tomas14919362SVK2271Sk Prakovce
7IMPetran Peter14900114SVK2269Sk Slovan Bratislava
8FMJablonicky Martin14925621SVK2256Sk Modra
9Koutny Petr310743CZE2230Tj Vlcnov
10FMGasa Andrej14905647SVK2223Sk Osuske
11IMFranzen Jozef14900181SVK2213Sk Slovan Bratislava
12Abel Peter14902346SVK2211Sk Kupele Piestany
13Kleman Miroslav14904179SVK2211Topolciansky Sachovy Klub
14Dobrotka Martin14900645SVK2197Sk Prievidza
15Bango Lukas14933365SVK2182Tss Trnava Msk Sered
16Kavon Rastislav14925648SVK2173Tss Trnava Msk Sered
17Kapusta Petr315222CZE2169Sachy Hostalkova Z.S.
18Veselsky Jozef14900726SVK2137Obecny Sachovy Klub Ziharec
19Bojda Lubomir14903407SVK2126Topolciansky Sachovy Klub
20Skreno Vladimir14902893SVK2118Nitriansky Sachovy Klub Nitra
21Blatnicky Miroslav14909901SVK2114Zsk Vrbove - Sach
22Malar Pavol14902281SVK2079Sk Hlohovec
23Nemsak Denis14917866SVK2071Sk Doprastav Bratislava
24Marko Anton14903920SVK2069Topolciansky Sachovy Klub
25WFMZpevakova Jana334030CZE2063Sk Stare Mesto
26Slobodnik Michal14936488SVK2053Tss Trnava Msk Sered
27Pobjecky Ivan14904730SVK2052Sk Kupele Piestany
28Jablonicky Frantisek14901390SVK2027Tss Trnava Msk Sered
29Garban Mario14921740SVK2016Tsc - Msk Martin
30Janco Darius14911450SVK2015Topolciansky Sachovy Klub
31WCMJancovicova Andrea14902885SVK1980Sk Slovan Bratislava
32Blazek Milos14902397SVK1971Sk Trencin
33Podjavorinsky Michal14936925SVK1971Zsk Vrbove - Sach
34Manak Jozef14905027SVK1960Sk Kupele Piestany
35Reisel Frantisek14905256SVK1942Sk Prievidza
36Cibikova Sofia Anna14944375SVK1924Sk Junior Cvc Banska Bystrica
37Sturc Gustav14902303SVK1921Sk Slovan Bratislava
38Kincel Jan14917173SVK1912Zsk Vrbove - Sach
39Durica Andrej14913658SVK1911SC Grunbach
40Lukacovic Miroslav14910772SVK1903Tss Trnava Msk Sered
41Brunovsky Peter14913380SVK1897Sk Nafta Gbely
42Bakalar Jan14901978SVK1895Tj Slovan Rajecke Teplice
43Mikudik Ivan14911914SVK1890Sk Krasnany
44Vodicka Michal14962527SVK1865Sk Slovan Bratislava
45Bango Dominik14933357SVK1864Sk Komplet Modranka
46Bardik Jozef14925044SVK1845Sk Kupele Piestany
47Sedlacek Ondrej14948478SVK1837Sk Trencin
48Bjel Jan14914026SVK1835Zsk Vrbove - Sach
49Huliak Pavol14907704SVK1833Sk Prm Bojnice
50Skapikova Lubica14906678SVK1832Sk Senica
51Cvirik Vladimir14908530SVK1822Ssk Surany
52Solovic Rastislav14901986SVK1821Kns Nemsova / Horne Srnie
53Curidlo Jan14905418SVK1820Sk Kupele Piestany
54Miciak Emanuel14912783SVK1817Zsk Vrbove - Sach
55Zarecky Eduard14912163SVK1805Sk Komplet Modranka
56Zpevakova Katerina362158CZE1801Dolni Nemci
57Zakovic Jozef14917726SVK1795Sk Prm Bojnice
58Munk Lubomir14903806SVK1788Sk Slovan Bratislava
59Gajarsky Roman14906260SVK1785Sk Hlohovec
60Sliva Frantisek14908166SVK1748Sks Dubnica N/V
61Tomko Michal14946130SVK1747Sks Dubnica N/V
62Janas Peter14938200SVK1743Sk Hlohovec
63Vagovic Milan14925478SVK1720Sk Kamenar Chtelnica
64Kanka Tomas14938219SVK1717Sk Nafta Gbely
65Tupy Bystrik14937131SVK1707Sk Hlohovec
66Kastler Peter14912406SVK1683Sk Nafta Gbely
67Smrek Peter14907119SVK1679Zsk Vrbove - Sach
68Jancovicova Petra14945738SVK1673Zsk Vrbove - Sach
69Krchnak Rudolf14907631SVK1664Zsk Vrbove - Sach
70Lanyi Frantisek14916207SVK1661Zsk Vrbove - Sach
71Kramar Matus14944618SVK1648Sk Komplet Modranka
72Bajcar Pavol14925028SVK1636Zsk Vrbove - Sach
73Tomasovic Martin14929937SVK1626Zsk Vrbove - Sach
74Slotik Jan14962586SVK1623Sk Trencin
75Tupy Emil14937140SVK1616Sk Hlohovec
76Ostradicky Dusan14947560SVK1611Individualny Clen
77Bojnansky Juraj14948567SVK1608Sk Hlohovec
78Jancicka Viliam14926296SVK1594Sk Hlohovec
79Kokolus Andrej14956101SVK1582Sk Trencin
80Nedorost Lubomir14925273SVK1575Sk Kupele Piestany
81Dest Stanislav14933381SVK1563Sk Senica
82Cernicky Jan14929597SVK1559Sks Dubnica N/V
83Stolar Michal14945878SVK1548Sk Kupele Piestany
84Hablak Jan14956098SVK1511Sk Trencin
85Babis Jozef14936879SVK1500Zruseny Clen, Zruseny
86Duda Daniel14915189SVK1498Sks Dubnica N/V
87Madzo Anton14914239SVK1462Zsk Vrbove - Sach
88Knapek Adrian14953099SVK1442So Spartak Myjava
89Holan Jaroslav14914123SVK1436Zsk Vrbove - Sach
90Pozar Daniel14901870SVK1367Sk Slovan Bratislava
91Rusnacik Milan14925885SVK1343Sk Komplet Modranka
92Oruzinsky Juraj14962195SVK1311Zsk Vrbove - Sach
93Belak Michal14958414SVK1279So Spartak Myjava
94Ralbovsky Milan14925389SVK1271Sk Nafta Gbely
95Meszaros Casey Ryan14963205SVK1269Ksn Bratislava
96Hyza Richard14950154SVK1208Sk Nafta Gbely
97Zelenka Matej14964309SVK1181Sks Dubnica N/V
98Jancovic Stanislav14945509SVK1158Zsk Vrbove - Sach
99Jancovicova Tamara14962209SVK1156Zsk Vrbove - Sach
100Ralbovsky Dominik14952297SVK1115Sk Nafta Gbely
101Comaj PeterSVK1000Zruseny Clen, Zruseny
102Geze Daniel14965674SVK1000Sks Dubnica N/V
103Hyza Michal14959348SVK1000Sk Nafta Gbely
104Chochula MartinSVK1000
105Jobus Rastislav14964910SVK1000Zsk Vrbove - Sach
106Nesticky EmilSVK1000
107Petrucha MilanSVK1000
108Solovic Ivan14953080SVK1000Zruseny Clen, Zruseny
109Trandzik MichalSVK1000