Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

5th Inter School Team Chess Championship 2019 (HS) Category 3

Viimeisin päivitys19.11.2019 11:10:27, Creator/Last Upload: chess association kerala

Sijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12Govt H S S,Kadayirip 5410912,548,0
23M G P S Ambadimala -A 5410911,545,0
34Campion Edappally-A5320811,046,5
47Amrita,Edappally-B540189,543,0
56Amrita,Edappally-A 540189,541,5
630Naipunnya Thrikkakara-B 540189,044,5
71Naipunnya Thrikkakara-A 5302611,044,0
832Vidyodaya,Thevakkal5302611,037,5
99M G P S Ambadimala -B 5302611,036,5
1031Naipunnya Thrikkakara-C 5302610,045,0
115Amrita Edappally-D530269,037,0
1211Naipunnya Edakunnu-B 530268,535,0
1310Naipunnya Edakunnu-A 530268,040,5
1416Naipunnya Edakunnu-G 530268,038,0
1513Naipunnya Edakunnu-D 530267,529,5
1612Naipunnya Edakunnu-C 530267,038,5
1720Naipunnya Edakunnu-K 521256,528,5
1818Naipunnya Edakunnu-I 520348,037,5
1921Naipunnya Edakunnu-L 520347,031,0
2026Naipunnya Edakunnu-Q 520347,029,0
2129Naipunnya Edakunnu-T520346,044,5
2225Naipunnya Edakunnu-P 520346,042,0
2317Naipunnya Edakunnu-H 520345,043,5
2422Naipunnya Edakunnu-M 511337,030,5
2519Naipunnya Edakunnu-J 511335,537,0
2623Naipunnya Edakunnu-N 511335,534,5
2715Naipunnya Edakunnu-F 511335,531,0
2827Naipunnya Edakunnu-R511333,539,5
2914Naipunnya Edakunnu-E 510423,532,0
3024Naipunnya Edakunnu-O 510423,039,0
3128Naipunnya Edakunnu-S510422,527,5
328Amrita,Edappally-C500504,523,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)