Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

(3rd GRAND SLAM) 50th ETLANTIS RAPID OPEN CHESS TOURNAMENT 2019

Viimeisin päivitys17.11.2019 11:22:16, Creator/Last Upload: pravin thakare

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgKerho/Kaupunki
1Harish SharmaIND2104Delhi
2Rohit Singh RanaIND2054Dehradun
3Vinay Raj BhattIND2047Dehradun
4Ketan BorichaIND1905Mumbai
5Jishen AhmadIND1864Saharanpur
6Lalit KapoorIND1747Saharanpur
7Himanshu MoudgilIND1728Delhi
8Ankit PayalIND1646Dehradun
9Surya Prakash PokhriyalIND1618Pauri
10Rajnish GoelIND1613Saharanpur
11Narendra SinghIND1594
12Narayan YadavIND1589
13Shiraz SiddiqueIND1580Saharapur
14GabbarIND1552Agra
15Amit DhoundiyalIND1464DBS PG
16Chetan SharmaIND1433Dehradun
17Sanjeev SuriIND1425
18Anil Kumar GairolaIND1419Dehradun
19Aradhana TiwariIND1391Delhi
20Ankur ChopraIND1385Doiwala
21Harikrishan PrajapatiIND1371Dehradun
22Ullas KrishnanIND1368Kerala
23Yasar AbdullahIND1359Saharanpur
24Laxman SinghIND1356
25Rajan SoodIND1340
26SK ZaidiIND1331
27Qamar KhanIND1323Saharanpur
28Ankit NaudiyalIND1300Rishikesh
29Manmohan SharmaIND1297
30Kuldeep AcharyaIND1296Doiwala
31Lalit Singh LamakotiIND1295Haldwani
32Jivitesh Singh SethiIND1284Brightland's
33Manoj KumarIND1265
34Raghav BadrinathiIND1251Dehradun
35Prabindra Mani VermaIND1229Ghaziabad
36Lalit JindalIND1218
37Rituparn PantIND1191Brightlands
38Kranti Kumar GuptaIND1181Bareilly
39Kapil AroraIND1124Gurgaon
40Utkarsh BelwalIND1097St. Joseph's Academy
41Qaiser NaseemIND1084Saharanpur
42Raj AgarwalIND1077Haldwani
43Abir Singh RanaIND0St.Joseph's
44Anil KuniyalIND0Chamoli
45Anshuman TomarIND0Dehradun
46Arnav BhatiaIND0Montfort School, Roorkee
47Arvind KumarIND0
48Ashmit BhatiaIND0Montfort School, Roorkee
49Ashwini KansalIND0Ann Mary School
50Chetan TyagiIND0Universal Academy
51Devansh GuptaIND0St.Joseph's Academy
52Harshdeep SinghIND0St. Joseph's Academy
53Himanshu KuniyalIND0Haldwani
54Kunwar Singh NegiIND0
55MadhusudanIND0
56NavtejIND0Brightlands
57Parth KapoorIND0Summer Field
58Pranav VashisthaIND0Dehradun
59Punit KumarIND0SGRR PG Dehradun
60Punit Singh AswalIND0Rishikesh
61Rachit KansalIND0Ann Mary School
62Rajnish JoshiIND0Haldwani
63Ram SinghIND0
64Robinson DollenIND0
65RudranshIND0Ann Mary
66Samaksh UniyalIND0Shemford School
67Sankalp BansalIND0Ann Mary School
68Saurav GargIND0
69Shivay SaklaniIND0SGRR PG
70Suman PanwarIND0SGRR PG
71Sumit SidanaIND0
72Sunil KapoorIND0Vikas Nagar
73Sunil DuttIND0
74Swastik AggarwalIND0Delhi
75VidishaIND0Shemford School
76VidushiIND0Shemford School
77Viraj ChauhanIND0
78Vishu SainiIND0Saharanpur
79Vishwas NegiIND0Dehradun
80VyomIND0Shemford School
81Yash LalwaniIND0
82Yogesh GuglaniIND0