Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Meistaramót Kópavogs - liðakeppni skólanna 2019 5.-7.bekkur A&B lið

Viimeisin päivitys13.11.2019 12:06:20, Creator/Last Upload: icelandic chess federation

Loppusijoitukset 6 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
17Salaskóli a-sveit650119,0100
29Vatnsendaskóli a-sveit650118,0100
32Hörðuvallaskóli a-sveit641118,090
43Hörðuvallaskóli b-sveit622212,060
8Salaskóli b-sveit622212,060
610Vatnsendaskóli b-sveit621311,050
71Álfhólsskóli a-sveit613210,050
84Hörðuvallaskóli c-sveit612310,040
95Lindaskóli a-sveit62139,050
106Lindaskóli b-sveit60061,000

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints