Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Meistaramót Kópavogs - liðakeppni skólanna 2019 5.-7.bekkur C til H lið

Viimeisin päivitys13.11.2019 11:40:43, Creator/Last Upload: icelandic chess federation

Loppusijoitukset 6 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
18Vatnsendaskóli c-sveit642017,5100
21Hörðuvallaskóli d-sveit633016,090
32Hörðuvallaskóli e-sveit631214,570
43Hörðuvallaskóli f-sveit623114,070
55Salaskóli c-sveit631213,570
66Salaskóli d-sveit620410,040
77Salaskóli e-sveit60338,030
84Lindaskóli c-sveit60152,510

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints