Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

VII Torneo Benéfico en apoyo de ASPANOA. Las personas que aparecen como "0" no juegan pero apoyan. People who appear as "0" do not play but support it.

Viimeisin päivitys02.12.2019 10:27:16, Creator/Last Upload: jesus garcia valer

Aakkosellinen pelaajaluettelo

Nr NimiRtgIRtgNKerho/Kaupunki
1
Agustin Conchita01500Independiente
2
Aliaga Cebrian Luis Angel01510Palacio De Pioneros
3
Almudi Salvador Roberto01500Maristas
4
Alterralea Hernando Rodrigo01500Soria
5
Alvaro Rada Gonzalo12551294Shatranj
6
Alvira Ruiz De Valdivia Jose Antonio12360Actur Rey Fernando
7
Amillo Navarro Ismael12931338Palacio de Pioneros
8
Ania Puertolas Javier16141799Rosales del Canal
9
Arinez Bruna Octavio18791932Olivar
10
Arque Acero Daniel02023Marie Curie
11
Arrieta Otero German15881644Cuarteajedrez
12
Asensio Asensio Nicolas01500ASPANOA
13
Atares Buisan Sergio11511500Marcos Frechín
14
Aviol Perez Jose Mariano18531907Actur Rey Fernando
15
Ayensa Vazquez Jose Angel14311440Casablanca
16
Bailo Remacha Eva01500Independiente
17
Bailo Remacha Santiago19721992Olivar
18
Baquedano Coarasa Pablo21632179Palacio de Pioneros
19
Barros Gutierrez Angel Luis20382083Agrupación
20
Bea Manuel01500Olivar
21
Bea Romanos Guillermo10251558Olivar
22
GMBellon Lopez Juan Manuel23532402Valencia
23
Bernues Berdala Andres01572Cuarteajedrez
24
Bernues del Rio Fernando01500Independiente
25
Bielsa Marti Sergio01519Maristas
26
Blancas Andres Luis Enrique01500Independiente
27
Blanquez Graus Leo01542El Olivar
28
Blasco Camacho Lizer01516Palacio de Pioneros
29
FMBoyd Stephen23010Francia
30
Bozal Pilar01500Independiente
31
WFMBrokko Margit19950Estonia
32
Burillo Lazaro Amelia11981254Agrupacion
33
Carr Matthew16810Inglaterra
34
Carrera Angulo Jorge01500Enroque de Barbastro
35
Carrera Angulo Nicolas13281305Enroque Barbastro
36
Cerezuela Gutierrez Luis01500Marcos Frechín
37
Chamarro Catarecha Miguel Angel17611816Agrupación
38
Coarasa Monge Estrella01500Independiente
39
Correas Marcen Jose Maria19601982Olivar
40
WFMCramling Bellon Anna20350Suecia
41
GMCramling Pia24612524Suecia
42
De Pedro Moreno Ivan01520Pioneros de María de Huerva
43
IMDel Rey Diego23742390Olivar
44
Del Val Tajahuerce Rafael01500Tauste
45
Delgado Pascual Hugo15681488Enroque de Barbastro
46
Eguiluz Ana01500Independiente
47
Fernandez Sierra Pedro Jose16191648Actur Rey Fernando
48
Freyd Laurent20160Francia
49
Fron Merchan Fernando15261562Olivar
50
Galicia Gracia Pablo18221812Enroque de Barbastro
51
Galstyan David18311762Olivar
52
Galve Guinea Alejandro19942010Olivar
53
Garcia Albero Diego01500Olivar
54
Garcia Artal Obdulio16521699Ramiro
55
Garcia Estruch Jorge17021769Sabiñanigo
56
Garcia Melendez Julian01530Palacio de Pioneros
57
Garcia Suelves Maria Cinta01500Maristas
58
Garcia Valer Jesus18341901Agrupación
59
Garicano Jaen Pablo10281053Delicias
60
Garicano Jaen Pedro01500La Salle Montemolin
61
Gaspar Calvo Luis Alberto19011881Delicias
62
Gimenez Sanchez Leo14521517Marcos Frechin
63
Gimenez Sanchez Manu01500Marcos Frechin
64
Gimenez Sanchez Nico01500Marcos Frechin
65
Gimeno Lopez Jerusalen01500Hiberus
66
Gomez Calomarde Saul20302006Teruel
67
Gonzalez Romea Edgar01500Palacio de Pioneros
68
Gracia Campo Carlos Alberto20692074Olivar
69
Gracia Martinez Hugo01500Olivar
70
Gracia Recaj David10231018Ibercaja
71
Grasa Sanchez Juan Jose11041092Actur Rey Fernando
72
Guiu Solano Irene01500Olivar
73
Holowczak Alex R16380Inglaterra
74
Iglesias Fernandez Luis18631911Palacio de Pioneros
75
Ignacio Lopez Anahi14061368Marcos Frechín
76
Jaime Galeano Alcher01551Olivar
77
Jimenez Caballero Miguel Angel01500Olivar
78
Juberias Segura Santiago20052029Utebo San Lamberto
79
Labrador Postigo Francisco M.18221902Olivar
80
Lasierra Arceiz Javier13431342Independiente
81
LLamas Manuel01500Independiente
82
Llera Guerra Sergio13251343Olivar
83
Lloret Notivoli Pablo12841313Dr. Azua
84
Lopez Fuego Marcos01500Hiberus
85
Lorente Melcon Maximo16351624Helios
86
Lorente Melcon Nicolas16051578Helios
87
Lorenz Eduardo01500ASPANOA
88
Loro Garcia De Leon Jose Juan12961320Independiente
89
Marcon Sara01500Independiente
90
Marinoso Aguaron Raquel12631264Tauste
91
Martin Barbero Roberto19631968Ramiro
92
Martinez Cebolla Alberto20752086Ibercaja
93
Martinez Martinez Pedro Jose17801818Independiente
94
Martinez Sanz Pablo11401123Ibercaja
95
Miranda Melero Sergio13261321Enroque de Barbastro
96
Molinedo Maria01500Independiente
97
Molinedo Marta01500Independiente
98
Monreal Miriam01500Independiente
99
Moreno Fernandez De La Puebla Eugenio12850Monsalud
100
Moreno Marcos01500Independiente
101
Moreno Maria01500Independiente
102
Moreno Martin-Viveros Alvaro21612170Agrupación
103
Muñoz Gonzalez Guillermo01500Independiente
104
Muñoz Jose Maria01500Independiente
105
Munoz Moreno Juan Jose13361307Olivar
106
Olivan Blasco Leonardo13791398Agrupación
107
Pache Marconell Juan17980Teruel
108
Palacios Herrero Pablo22212224Palacio de Pioneros
109
Palomar Ramon Santiago19741994San Jose
110
Pellicer Sancho Rafael Jose16161667Ibercaja
111
Perez Cerrillo Antonio13351346Olivar
112
Perez Sirera Jose Maria13861404Actur Rey Fernando
113
Petisme Lucas01500Olivar
114
Pinilla Alvarez Jose Carlos11281154Agrupación
115
FMRamo Frontinan Cristobal23182343Olivar
116
Ramo Sonia01500Independiente
117
Requeno Otin Juan Jose13121375Olivar
118
Romeo Delfa Marcos01510Ibercaja
119
Romeo Delfa Sofia01500Ibercaja
120
Romero Pallares Daniel21772196Palacio de Pioneros
121
Romo Blasco Adrian19681917Teruel
122
Salete Cabello Sergio11891162Rosales del Canal
123
Salete Sanchez Adrian10801089Rosales del Canal
124
Salete Sanchez Victor14241488Olivar
125
Salvador Gran Adriana01500Parque Venecia
126
Salvador Gran Alejandro01500Parque Venecia
127
Sanabria Mainar Raul01500Cuarteajedrez
128
Sanchez Fuentes Martin01500Palacio de Pioneros
129
Sanchez Herrera Miguel20742113Agrupación
130
Sanmartin Agustin Alvaro20352047Independiente
131
Sanmartin Agustin Borja20012013Olivar
132
Sanmartin Miguel01500Independiente
133
Sanmartin Paula01500Independiente
134
Satue Caceres Gael01524Cuarteajedrez
135
Sebastian Bespin Ruben21052109Marcos Frechín
136
Sgibnev Huayllani Daniel Vladimir11551121Marcos Frechín
137
Sisamon De Catro Luis18271737Hiberus
138
Solanas Esteban Hector16461642Tauste
139
Tarodo Alonso Maria Luisa01500Independiente
140
CMTigreWilson21202136Olivar
141
Tirapo Larcuen Ana19171930Independiente
142
Veras Sanz Marino20762102Olivar
143
FMVilluendas Valero Adrian22652268Olivar
144
Yus Casalo Blanca01501Maristas
145
Yus Enrique01500Maristas
146
Zurriaga Blasco Hugo01500Independiente