Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

VII Torneo Benéfico en apoyo de ASPANOA. Las personas que aparecen como "0" no juegan pero apoyan. People who appear as "0" do not play but support it.

Viimeisin päivitys02.12.2019 10:27:16, Creator/Last Upload: jesus garcia valer

Sijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr. NimiTypRy.RtgIRtgNKerho/Kaupunkip. TB1  TB2  TB3 
18
Romero Pallares Daniel21772196Palacio de Pioneros5,00,02691,014,5
24
FMRamo Frontinan Cristobal23182343Olivar4,50,02347,015,5
311
CMTigreWilson21202136Olivar4,50,02246,015,5
410
Moreno Martin-Viveros Alvaro21612170Agrupación4,50,02215,013,5
514
Sanchez Herrera Miguel20742113Agrupación4,50,02155,014,0
66
FMVilluendas Valero Adrian22652268Olivar4,00,02105,012,5
712
Sebastian Bespin Ruben21052109Marcos Frechín4,00,02063,016,0
819
Gomez Calomarde Saul20302006Teruel4,00,02009,013,5
936
Galicia Gracia Pablo18221812Enroque de Barbastro4,00,01959,014,0
1043
Solanas Esteban Hector16461642Tauste4,00,01952,013,5
1131
Iglesias Fernandez Luis18631911Palacio de Pioneros4,00,01863,013,0
1240
Garcia Estruch Jorge17021769Sabiñanigo4,00,01855,011,5
1333
Galstyan David18311762Olivar4,00,01850,012,5
1425
Bailo Remacha Santiago19721992Olivar4,00,01825,012,0
1535
Labrador Postigo Francisco M.18221902Olivar4,00,01813,013,5
1638
Martinez Martinez Pedro Jose17801818Independiente4,00,01768,012,0
1732
Aviol Perez Jose Mariano18531907Actur Rey Fernando3,50,01767,014,0
1826
Romo Blasco Adrian19681917Teruel3,50,01717,09,5
1950
Delgado Pascual Hugo15681488Enroque de Barbastro3,50,01614,013,0
2024
Palomar Ramon Santiago19741994San Jose3,00,01790,014,5
2115
Gracia Campo Carlos Alberto20692074Olivar3,00,01748,014,0
2239
Chamarro Catarecha Miguel Angel17611816Agrupación3,00,01736,014,5
2361
Carrera Angulo Nicolas13281305Enroque Barbastro3,00,01654,014,0
2445
Lorente Melcon MaximoU1016351624Helios3,00,01619,012,5
2546
Fernandez Sierra Pedro Jose16191648Actur Rey Fernando3,00,01605,011,0
2637
Pache Marconell Juan17980Teruel3,00,01589,012,0
2797
Asensio Asensio Nicolas01500ASPANOA3,00,01576,012,5
2848
Lorente Melcon Nicolas16051578Helios3,00,01569,012,5
2985
Jaime Galeano AlcherU1001551Olivar3,00,01515,013,5
3051
Fron Merchan Fernando15261562Olivar3,00,01499,012,5
3149
Arrieta Otero German15881644Cuarteajedrez3,00,01420,011,0
3254
Salete Sanchez VictorU1214241488Olivar3,00,01416,012,0
3357
Olivan Blasco Leonardo13791398Agrupación3,00,01404,011,0
3458
Lasierra Arceiz Javier13431342Independiente3,00,01375,012,0
3576
Martinez Sanz PabloU1011401123Ibercaja3,00,01365,013,0
3663
Llera Guerra Sergio13251343Olivar3,00,01363,011,5
3762
Miranda Melero Sergio13261321Enroque de Barbastro3,00,01363,011,0
3865
Loro Garcia De Leon Jose Juan12961320Independiente3,00,01350,011,5
3967
Moreno Fernandez De La Puebla Eugenio12850Monsalud3,00,01346,010,5
4068
Lloret Notivoli Pablo12841313Dr. Azua3,00,01346,09,5
4169
Marinoso Aguaron Raquel12631264Tauste3,00,01325,09,5
4242
Garcia Artal Obdulio16521699Ramiro3,00,01324,08,5
4387
Garcia Melendez JulianU1001530Palacio de Pioneros3,00,01313,010,5
4452
Gimenez Sanchez Leo14521517Marcos Frechin3,00,01290,012,0
4570
Alvaro Rada Gonzalo12551294Shatranj3,00,01203,08,0
4673
Salete Cabello Sergio11891162Rosales del Canal2,50,01358,012,0
4781
Bea Romanos GuillermoU1010251558Olivar2,50,01251,010,5
4855
Ignacio Lopez Anahi14061368Marcos Frechín2,50,01170,012,0
49106
Garcia Albero Diego01500Olivar2,50,01146,09,0
5083
Arque Acero Daniel02023Marie Curie2,00,01603,014,0
5175
Atares Buisan SergioU1011511500Marcos Frechín2,00,01369,013,5
52112
Gonzalez Romea Edgar01500Palacio de Pioneros2,00,01347,013,0
5371
Alvira Ruiz De Valdivia Jose Antonio12360Actur Rey Fernando2,00,01306,011,5
54123
Petisme LucasU1001500Olivar2,00,01291,010,5
5596
Alterralea Hernando RodrigoU1001500Soria2,00,01273,09,5
5677
Pinilla Alvarez Jose Carlos11281154Agrupación2,00,01245,011,0
5788
Satue Caceres GaelU1201524Cuarteajedrez2,00,01229,012,0
5879
Salete Sanchez AdrianU1010801089Rosales del Canal2,00,01210,011,5
5978
Grasa Sanchez Juan JoseU1211041092Actur Rey Fernando2,00,01205,012,5
6080
Garicano Jaen Pablo10281053Delicias2,00,01168,012,0
6184
Bernues Berdala AndresU1001572Cuarteajedrez2,00,01160,010,5
62100
Bernues del Rio Fernando01500Independiente2,00,01147,08,0
6356
Perez Sirera Jose Maria13861404Actur Rey Fernando2,00,01113,010,5
6489
De Pedro Moreno IvanU1001520Pioneros de María de Huerva2,00,01111,011,0
65105
Del Val Tajahuerce Rafael01500Tauste2,00,01092,08,0
66113
Gracia Martinez HugoU1001500Olivar2,00,01071,09,5
6764
Requeno Otin Juan Jose13121375Olivar2,00,01070,010,5
6866
Amillo Navarro Ismael12931338Palacio de Pioneros2,00,01067,011,0
69108
Garicano Jaen PedroU1001500La Salle Montemolin2,00,01039,07,5
70125
Romeo Delfa SofiaU1001500Ibercaja2,00,01038,010,0
71109
Gimenez Sanchez ManuU1001500Marcos Frechin2,00,01029,08,0
72110
Gimenez Sanchez NicoU1001500Marcos Frechin2,00,01015,06,5
73115
Jimenez Caballero Miguel Angel01500Olivar2,00,0998,08,0
7482
Gracia Recaj DavidU1010231018Ibercaja1,50,01058,012,0
7590
Bielsa Marti SergioU1001519Maristas1,00,01063,011,5
7691
Blasco Camacho Lizer01516Palacio de Pioneros1,00,01048,011,0
7793
Romeo Delfa MarcosU1001510Ibercaja1,00,01032,011,5
7894
Yus Casalo BlancaU1001501Maristas1,00,0993,010,5
79107
Garcia Suelves Maria CintaU1001500Maristas1,00,0958,09,5
80102
Carrera Angulo JorgeU1001500Enroque de Barbastro1,00,0922,09,5
8172
Burillo Lazaro Amelia11981254Agrupacion1,00,0880,09,5
82129
Sanchez Fuentes MartinU1001500Palacio de Pioneros1,00,0875,08,5
83126
Salvador Gran AdrianaU1001500Parque Venecia1,00,0858,08,5
84114
Guiu Solano Irene01500Olivar1,00,0829,010,0
85132
Yus Enrique01500Maristas1,00,0811,08,5
86103
Cerezuela Gutierrez Luis01500Marcos Frechín1,00,0454,010,0
87127
Salvador Gran AlejandroU1001500Parque Venecia0,50,5691,07,0
88133
Zurriaga Blasco Hugo01500Independiente0,50,5681,06,0
8995
Almudi Salvador RobertoU1001500Maristas0,00,0418,010,0
90128
Sanabria Mainar RaulU1001500Cuarteajedrez0,00,0296,08,0
9174
Sgibnev Huayllani Daniel VladimirU1211551121Marcos Frechín0,00,00,011,0
9292
Aliaga Cebrian Luis AngelU1201510Palacio De Pioneros0,00,00,09,0
93117
Lorenz Eduardo01500ASPANOA0,00,00,09,0
94121
Muñoz Gonzalez Guillermo01500Independiente0,00,00,09,0
9530
Gaspar Calvo Luis Alberto19011881Delicias0,00,00,09,0
34
Sisamon De Catro Luis18271737Hiberus0,00,00,09,0
971
GMCramling Pia024612524Suecia0,00,00,09,0
2
IMDel Rey Diego023742390Olivar0,00,00,09,0
3
GMBellon Lopez Juan Manuel023532402Valencia0,00,00,09,0
5
FMBoyd Stephen023010Francia0,00,00,09,0
7
Palacios Herrero Pablo022212224Palacio de Pioneros0,00,00,09,0
9
Baquedano Coarasa Pablo021632179Palacio de Pioneros0,00,00,09,0
13
Martinez Cebolla Alberto020752086Ibercaja0,00,00,09,0
16
Barros Gutierrez Angel Luis20382083Agrupación0,00,00,09,0
17
Sanmartin Agustin Alvaro020352047Independiente0,00,00,09,0
18
WFMCramling Bellon Anna020350Suecia0,00,00,09,0
20
Freyd Laurent020160Francia0,00,00,09,0
21
Sanmartin Agustin Borja020012013Olivar0,00,00,09,0
22
WFMBrokko Margit019950Estonia0,00,00,09,0
23
Galve Guinea Alejandro019942010Olivar0,00,00,09,0
27
Martin Barbero Roberto019631968Ramiro0,00,00,09,0
28
Correas Marcen Jose Maria19601982Olivar0,00,00,09,0
29
Tirapo Larcuen Ana019171930Independiente0,00,00,09,0
41
Carr Matthew016810Inglaterra0,00,00,09,0
44
Holowczak Alex R016380Inglaterra0,00,00,09,0
47
Ania Puertolas Javier016141799Rosales del Canal0,00,00,09,0
53
Ayensa Vazquez Jose Angel014311440Casablanca0,00,00,09,0
59
Munoz Moreno Juan Jose013361307Olivar0,00,00,09,0
60
Perez Cerrillo Antonio13351346Olivar0,00,00,09,0
86
Blanquez Graus Leo001542El Olivar0,00,00,09,0
98
Bailo Remacha Eva001500Independiente0,00,00,09,0
99
Bea Manuel001500Olivar0,00,00,09,0
101
Blancas Andres Luis Enrique001500Independiente0,00,00,09,0
104
Coarasa Monge Estrella001500Independiente0,00,00,09,0
111
Gimeno Lopez Jerusalen001500Hiberus0,00,00,09,0
116
Lopez Fuego Marcos001500Hiberus0,00,00,09,0
118
Molinedo Maria001500Independiente0,00,00,09,0
119
Moreno Marcos001500Independiente0,00,00,09,0
120
Moreno Maria001500Independiente0,00,00,09,0
122
Muñoz Jose Maria001500Independiente0,00,00,09,0
124
Ramo Sonia001500Independiente0,00,00,09,0
130
Sanmartin Paula001500Independiente0,00,00,09,0
131
Tarodo Alonso Maria Luisa001500Independiente0,00,00,09,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Vertailu 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)