Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

VII Torneo Benéfico en apoyo de ASPANOA. Las personas que aparecen como "0" no juegan pero apoyan. People who appear as "0" do not play but support it.

Viimeisin päivitys02.12.2019 10:27:16, Creator/Last Upload: jesus garcia valer

Aloitusranking

NrNimiRtgIRtgNTypRy.Kerho/Kaupunki
1GMCramling Pia246125240Suecia
2IMDel Rey Diego237423900Olivar
3GMBellon Lopez Juan Manuel235324020Valencia
4FMRamo Frontinan Cristobal23182343Olivar
5FMBoyd Stephen230100Francia
6FMVilluendas Valero Adrian22652268Olivar
7Palacios Herrero Pablo222122240Palacio de Pioneros
8Romero Pallares Daniel21772196Palacio de Pioneros
9Baquedano Coarasa Pablo216321790Palacio de Pioneros
10Moreno Martin-Viveros Alvaro21612170Agrupación
11CMTigreWilson21202136Olivar
12Sebastian Bespin Ruben21052109Marcos Frechín
13Martinez Cebolla Alberto207520860Ibercaja
14Sanchez Herrera Miguel20742113Agrupación
15Gracia Campo Carlos Alberto20692074Olivar
16Barros Gutierrez Angel Luis20382083Agrupación
17Sanmartin Agustin Alvaro203520470Independiente
18WFMCramling Bellon Anna203500Suecia
19Gomez Calomarde Saul20302006Teruel
20Freyd Laurent201600Francia
21Sanmartin Agustin Borja200120130Olivar
22WFMBrokko Margit199500Estonia
23Galve Guinea Alejandro199420100Olivar
24Palomar Ramon Santiago19741994San Jose
25Bailo Remacha Santiago19721992Olivar
26Romo Blasco Adrian19681917Teruel
27Martin Barbero Roberto196319680Ramiro
28Correas Marcen Jose Maria19601982Olivar
29Tirapo Larcuen Ana191719300Independiente
30Gaspar Calvo Luis Alberto19011881Delicias
31Iglesias Fernandez Luis18631911Palacio de Pioneros
32Aviol Perez Jose Mariano18531907Actur Rey Fernando
33Galstyan David18311762Olivar
34Sisamon De Catro Luis18271737Hiberus
35Labrador Postigo Francisco M.18221902Olivar
36Galicia Gracia Pablo18221812Enroque de Barbastro
37Pache Marconell Juan17980Teruel
38Martinez Martinez Pedro Jose17801818Independiente
39Chamarro Catarecha Miguel Angel17611816Agrupación
40Garcia Estruch Jorge17021769Sabiñanigo
41Carr Matthew168100Inglaterra
42Garcia Artal Obdulio16521699Ramiro
43Solanas Esteban Hector16461642Tauste
44Holowczak Alex R163800Inglaterra
45Lorente Melcon Maximo16351624U10Helios
46Fernandez Sierra Pedro Jose16191648Actur Rey Fernando
47Ania Puertolas Javier161417990Rosales del Canal
48Lorente Melcon Nicolas16051578Helios
49Arrieta Otero German15881644Cuarteajedrez
50Delgado Pascual Hugo15681488Enroque de Barbastro
51Fron Merchan Fernando15261562Olivar
52Gimenez Sanchez Leo14521517Marcos Frechin
53Ayensa Vazquez Jose Angel143114400Casablanca
54Salete Sanchez Victor14241488U12Olivar
55Ignacio Lopez Anahi14061368Marcos Frechín
56Perez Sirera Jose Maria13861404Actur Rey Fernando
57Olivan Blasco Leonardo13791398Agrupación
58Lasierra Arceiz Javier13431342Independiente
59Munoz Moreno Juan Jose133613070Olivar
60Perez Cerrillo Antonio13351346Olivar
61Carrera Angulo Nicolas13281305Enroque Barbastro
62Miranda Melero Sergio13261321Enroque de Barbastro
63Llera Guerra Sergio13251343Olivar
64Requeno Otin Juan Jose13121375Olivar
65Loro Garcia De Leon Jose Juan12961320Independiente
66Amillo Navarro Ismael12931338Palacio de Pioneros
67Moreno Fernandez De La Puebla Eugenio12850Monsalud
68Lloret Notivoli Pablo12841313Dr. Azua
69Marinoso Aguaron Raquel12631264Tauste
70Alvaro Rada Gonzalo12551294Shatranj
71Alvira Ruiz De Valdivia Jose Antonio12360Actur Rey Fernando
72Burillo Lazaro Amelia11981254Agrupacion
73Salete Cabello Sergio11891162Rosales del Canal
74Sgibnev Huayllani Daniel Vladimir11551121U12Marcos Frechín
75Atares Buisan Sergio11511500U10Marcos Frechín
76Martinez Sanz Pablo11401123U10Ibercaja
77Pinilla Alvarez Jose Carlos11281154Agrupación
78Grasa Sanchez Juan Jose11041092U12Actur Rey Fernando
79Salete Sanchez Adrian10801089U10Rosales del Canal
80Garicano Jaen Pablo10281053Delicias
81Bea Romanos Guillermo10251558U10Olivar
82Gracia Recaj David10231018U10Ibercaja
83Arque Acero Daniel02023Marie Curie
84Bernues Berdala Andres01572U10Cuarteajedrez
85Jaime Galeano Alcher01551U10Olivar
86Blanquez Graus Leo015420El Olivar
87Garcia Melendez Julian01530U10Palacio de Pioneros
88Satue Caceres Gael01524U12Cuarteajedrez
89De Pedro Moreno Ivan01520U10Pioneros de María de Huerva
90Bielsa Marti Sergio01519U10Maristas
91Blasco Camacho Lizer01516Palacio de Pioneros
92Aliaga Cebrian Luis Angel01510U12Palacio De Pioneros
93Romeo Delfa Marcos01510U10Ibercaja
94Yus Casalo Blanca01501U10Maristas
95Almudi Salvador Roberto01500U10Maristas
96Alterralea Hernando Rodrigo01500U10Soria
97Asensio Asensio Nicolas01500ASPANOA
98Bailo Remacha Eva015000Independiente
99Bea Manuel015000Olivar
100Bernues del Rio Fernando01500Independiente
101Blancas Andres Luis Enrique015000Independiente
102Carrera Angulo Jorge01500U10Enroque de Barbastro
103Cerezuela Gutierrez Luis01500Marcos Frechín
104Coarasa Monge Estrella015000Independiente
105Del Val Tajahuerce Rafael01500Tauste
106Garcia Albero Diego01500Olivar
107Garcia Suelves Maria Cinta01500U10Maristas
108Garicano Jaen Pedro01500U10La Salle Montemolin
109Gimenez Sanchez Manu01500U10Marcos Frechin
110Gimenez Sanchez Nico01500U10Marcos Frechin
111Gimeno Lopez Jerusalen015000Hiberus
112Gonzalez Romea Edgar01500Palacio de Pioneros
113Gracia Martinez Hugo01500U10Olivar
114Guiu Solano Irene01500Olivar
115Jimenez Caballero Miguel Angel01500Olivar
116Lopez Fuego Marcos015000Hiberus
117Lorenz Eduardo01500ASPANOA
118Molinedo Maria015000Independiente
119Moreno Marcos015000Independiente
120Moreno Maria015000Independiente
121Muñoz Gonzalez Guillermo01500Independiente
122Muñoz Jose Maria015000Independiente
123Petisme Lucas01500U10Olivar
124Ramo Sonia015000Independiente
125Romeo Delfa Sofia01500U10Ibercaja
126Salvador Gran Adriana01500U10Parque Venecia
127Salvador Gran Alejandro01500U10Parque Venecia
128Sanabria Mainar Raul01500U10Cuarteajedrez
129Sanchez Fuentes Martin01500U10Palacio de Pioneros
130Sanmartin Paula015000Independiente
131Tarodo Alonso Maria Luisa015000Independiente
132Yus Enrique01500Maristas
133Zurriaga Blasco Hugo01500Independiente
134Agustin Conchita015000Independiente
135Sanmartin Miguel015000Independiente
136Molinedo Marta015000Independiente
137Monreal Miriam015000Independiente
138Bozal Pilar015000Independiente
139Marcon Sara015000Independiente
140Eguiluz Ana015000Independiente
141LLamas Manuel015000Independiente
142Veras Sanz Marino207621020Olivar
143Arinez Bruna Octavio187919320Olivar
144Juberias Segura Santiago200520290Utebo San Lamberto
145Pellicer Sancho Rafael Jose161616670Ibercaja
146Garcia Valer Jesus183419010Agrupación