Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CTRS 2019 - Campionato toscano rapid a squadre 2019 - Open

Viimeisin päivitys18.11.2019 21:24:42, Creator/Last Upload: marchese del grillo

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Firenze Scacchi5401815,00
22Prato Nightmare5401814,00
33CRAL Mens Sana A5401813,50
44Mattoallaprossima5311713,50
59Arezzo Scacchi5311712,50
66Montecatini A5311711,00
77Prato Lokomotive5302614,00
8Cecina 15302614,00
10Azzurri empolesi5302614,00
105Livorno Scacchi5302611,00
1115Montecatini B521259,50
1211Pratotipi 2.0513159,00
1312Rifredi 18834103410,50
1416Cecina Donne512249,00
1513Cecina 3512248,00
1614Cecina 2520347,50
18Matto in...2512247,50
20Cecina 4410347,50
1919CRAL Mens Sana B401337,00
2017Matto in...3400427,00
2121Prato Fantastici 4400425,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints