Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

XXI Circuito Xadrez CLDE OESTE - São Martinho do Porto - Torneio A 20 de novembro 2019 - Infantis A (2009 a 2011) + Infantis B (2008)

Viimeisin päivitys20.11.2019 17:06:33, Creator/Last Upload: portuguese chess federation (licence 16)

Aloitusranking

NrNimiIDFEDRtgsp.Kerho/Kaupunki
1MONTEIRO José Diogo Almeida41438POR1267Ag Esc Nazaré
2AUGUSTO Beatriz Tomás64POR0wEscola De Santa Catarina
3BRAGA Martim50POR0Eb Mafra
4CARDENA Diana David Lamego10POR0wE.B.1 São Martinho Do Porto
5CARVALHO Rafaela Cunha85POR0wMalveira
6CASTRO Rafael Jesus De104POR0Ag. De Escolas De Peniche
7CATIVO Alexandre Miguel Martins97POR0Ag. De Escolas De Peniche
8CHAGAS Angelina107POR0wAg. Atouguia Da Baleia
9COSTA Mateus Silva74POR0Escola De Santa Catarina
10COSTA Nicole Gomes Da103POR0wAg. De Escolas De Peniche
11COUTINHO Tiago Albuquerque62POR0Escola De Santa Catarina
12DIAS Fernando José Martins7POR0E.B.1 São Martinho Do Porto
13DIONÍSIO Iara Silva99POR0wAg. De Escolas De Peniche
14DUARTE Inês Américo73POR0wEscola De Santa Catarina
15ESTEVES Leonor Lourenço87POR0wMalveira
16FIALHO Beatriz Silva57POR0wEscola De Santa Catarina
17HENRIQUES Alexandre68POR0Escola De Santa Catarina
18JESUS Diogo Leal72POR0Escola De Santa Catarina
19JOSÉ Leonardo Filipe66POR0Escola De Santa Catarina
20ALVES Diana Isabel58POR0wEscola De Santa Catarina
21MANUEL Duarte51POR0Eb Mafra
22MARTINS Lourenço Grilo101POR0Ag. De Escolas De Peniche
23MATIAS Francisco Henriques69POR0Escola De Santa Catarina
24MENDES Júlio106POR0Ag. Atouguia Da Baleia
25MIGUEL Rodrigo Nascimento105POR0Ag. De Escolas De Peniche
26MONTEIRO Gabriela Dos Santos98POR0wAg. De Escolas De Peniche
27MONTERROSO Samuel Filipe Couto11POR0E.B.1 São Martinho Do Porto
28NETO Santiago Bandeja8POR0E.B.1 São Martinho Do Porto
29OLIVEIRA David Miguel Silva9POR0E.B.1 São Martinho Do Porto
30OSTAFEICIUC Ionela83POR0wMalveira
31PAULO Francisca Alexandra Saramago59POR0wEscola De Santa Catarina
32PEREIRA Pedro Bernardo82POR0E.B.1 Alfeizerão
33PINA Samuel Natanael Martins12POR0E.B.1 São Martinho Do Porto
34ROQUE Francisca Rodrigues60POR0wEscola De Santa Catarina
35ROSA Rúben Ribeiro70POR0Escola De Santa Catarina
36SANTO Santiago Espírito4POR0A.E. São Martinho Do Porto
37SANTOS Afonso Fino63POR0Escola De Santa Catarina
38SANTOS Iris Meca100POR0wAg. De Escolas De Peniche
39SANTOS José David61POR0Escola De Santa Catarina
40SEQUEIRA Lia Marques84POR0wMalveira
41SILVA Xavier Desidério65POR0Escola De Santa Catarina
42TEODORO Martim Alexandre Bruno102POR0Ag. De Escolas De Peniche
43VENTURA Laura Sofia71POR0wEscola De Santa Catarina
44VILELA Tomás Gerardo41892POR0Ag Esc Nazaré