Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

OTVORENO PRVENSTVO BAČKE TOPOLE 2019. START 25.11.2019. GODINE U 17,00 CASOVA

Viimeisin päivitys17.12.2019 15:30:38, Creator/Last Upload: sahovski savez vojvodine

Sijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiFEDRtg TB1  TB2  TB3 
12Tovilovic MilomirSRB22584,08,59,5
23Nagy Attila NSRB22334,08,010,0
311Solymosi AndrasSRB20493,57,08,5
41IMNadj Hedjesi BalindSRB22883,09,011,0
510Halasi JozsefSRB20893,08,09,5
68Sedlak IvanSRB21113,08,09,5
77Zvicer DjordjijeSRB21133,07,59,0
86Kovacic VlastimirSRB21353,07,58,5
99Pacal MihalySRB21073,07,08,0
104Popov IvanSRB22262,58,09,5
1124Vadoc KaroljSRB18932,58,09,0
1214Ilicic MirkoSRB20152,57,57,5
135FMSirotanovic ObradSRB21452,56,07,0
1427Vucelic RadeSRB18862,56,06,5
1522Janjusevic BranislavSRB19232,08,59,5
1633Radovic GoranSRB18102,08,010,0
1746Helenyi ZoltanHUN02,08,09,5
1812Pajzer IstvanSRB20332,08,09,0
15Puhalo ZdravkoSRB19852,08,09,0
2034Smit JovanSRB17932,08,09,0
2125Jelovac IvkoSRB18902,08,09,0
2229Kalmar RobertSRB18562,07,58,5
2316Tomik LajosSRB19772,07,58,0
2417Slavic NikolaSRB19642,07,58,0
2521Bicskei MihalySRB19282,06,06,5
2620Radovic PerisaSRB19332,05,56,5
2728Kocic MiloradSRB18772,05,56,0
2842Dajc AntunSRB16252,04,55,5
2936Bacsa ZoltanSRB17371,58,510,0
3043Korosi NandorSRB16161,57,08,5
3147Lukic Dragan PSRB01,57,08,0
3218Vlahovic LjuboSRB19611,56,58,0
3323Hegedus AntalSRB19171,55,56,0
35Brindza DezsoSRB17431,55,56,0
3526Matkovic JovanSRB18881,09,59,5
3619Benarik BelaSRB19561,07,08,5
3730Halas EmilSRB18371,07,07,5
3839Pasztor Sandor SSRB16701,06,58,5
3932Kovac ImreSRB18251,06,57,0
4031Lorincz Laszlo VSRB18351,06,56,5
4137Holobica LaszloSRB16861,06,06,5
45Lakatos Attila LSRB13401,06,06,5
4313Kosa JenoSRB20171,06,06,0
4441Pavlovic ValentinaSRB16410,56,07,5
4540Kovacic SasaSRB16490,55,06,5
4638Kovacs Kalic SandorSRB16810,07,08,0
4744Lakatos MiklosSRB14920,04,05,0

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)