Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

OTVORENO PRVENSTVO BAČKE TOPOLE 2019. START 25.11.2019. GODINE U 17,00 CASOVA

Viimeisin päivitys17.12.2019 15:30:38, Creator/Last Upload: sahovski savez vojvodine

Sijoitukset 3 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiFEDRtg TB1  TB2  TB3 
11IMNadj Hedjesi BalindSRB22883,04,05,5
3Nagy Attila NSRB22333,04,05,5
32Tovilovic MilomirSRB22583,03,54,5
44Popov IvanSRB22262,54,05,0
11Solymosi AndrasSRB20492,54,05,0
24Vadoc KaroljSRB18932,54,05,0
76Kovacic VlastimirSRB21352,04,55,5
88Sedlak IvanSRB21112,04,55,5
9Pacal MihalySRB21072,04,55,5
107Zvicer DjordjijeSRB21132,04,05,0
1112Pajzer IstvanSRB20332,04,05,0
15Puhalo ZdravkoSRB19852,04,05,0
1310Halasi JozsefSRB20892,04,04,5
1434Smit JovanSRB17932,04,04,5
1516Tomik LajosSRB19772,03,54,0
22Janjusevic BranislavSRB19232,03,54,0
46Helenyi ZoltanHUN02,03,54,0
1833Radovic GoranSRB18102,03,04,0
1925Jelovac IvkoSRB18901,54,55,5
2014Ilicic MirkoSRB20151,54,54,5
2127Vucelic RadeSRB18861,54,04,5
2247Lukic Dragan PSRB01,53,54,0
235FMSirotanovic ObradSRB21451,53,04,0
2421Bicskei MihalySRB19281,53,03,0
2526Matkovic JovanSRB18881,05,55,5
2628Kocic MiloradSRB18771,04,55,0
36Bacsa ZoltanSRB17371,04,55,0
2829Kalmar RobertSRB18561,04,06,0
2943Korosi NandorSRB16161,04,05,0
3018Vlahovic LjuboSRB19611,04,05,0
3117Slavic NikolaSRB19641,04,04,5
3230Halas EmilSRB18371,04,04,0
3345Lakatos Attila LSRB13401,04,04,0
3439Pasztor Sandor SSRB16701,03,54,5
3520Radovic PerisaSRB19331,03,54,0
3631Lorincz Laszlo VSRB18351,03,53,5
37Holobica LaszloSRB16861,03,53,5
3842Dajc AntunSRB16251,02,53,5
3932Kovac ImreSRB18251,02,53,0
4019Benarik BelaSRB19560,53,54,5
4123Hegedus AntalSRB19170,53,54,5
4235Brindza DezsoSRB17430,53,03,5
40Kovacic SasaSRB16490,53,03,5
4441Pavlovic ValentinaSRB16410,52,53,5
4513Kosa JenoSRB20170,03,54,5
38Kovacs Kalic SandorSRB16810,03,54,5
4744Lakatos MiklosSRB14920,02,53,5

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)