Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

OTVORENO PRVENSTVO BAČKE TOPOLE 2019. START 25.11.2019. GODINE U 17,00 CASOVA

Viimeisin päivitys17.12.2019 15:30:38, Creator/Last Upload: sahovski savez vojvodine

Sijoitukset 2 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiFEDRtg TB1  TB2  TB3 
11IMNadj Hedjesi BalindSRB22882,01,02,0
2Tovilovic MilomirSRB22582,01,02,0
4Popov IvanSRB22262,01,02,0
6Kovacic VlastimirSRB21352,01,02,0
11Solymosi AndrasSRB20492,01,02,0
63Nagy Attila NSRB22332,01,01,5
7Zvicer DjordjijeSRB21132,01,01,5
24Vadoc KaroljSRB18932,01,01,5
910Halasi JozsefSRB20892,01,01,0
108Sedlak IvanSRB21111,51,01,5
119Pacal MihalySRB21071,02,03,0
43Korosi NandorSRB16161,02,03,0
1315Puhalo ZdravkoSRB19851,02,02,5
17Slavic NikolaSRB19641,02,02,5
1512Pajzer IstvanSRB20331,02,02,0
14Ilicic MirkoSRB20151,02,02,0
16Tomik LajosSRB19771,02,02,0
21Bicskei MihalySRB19281,02,02,0
22Janjusevic BranislavSRB19231,02,02,0
46Helenyi ZoltanHUN01,02,02,0
2125Jelovac IvkoSRB18901,02,02,0
26Matkovic JovanSRB18881,02,02,0
28Kocic MiloradSRB18771,02,02,0
30Halas EmilSRB18371,02,02,0
36Bacsa ZoltanSRB17371,02,02,0
2633Radovic GoranSRB18101,01,52,5
2718Vlahovic LjuboSRB19611,01,52,0
2834Smit JovanSRB17931,01,51,5
47Lukic Dragan PSRB01,01,51,5
3029Kalmar RobertSRB18561,01,02,0
3120Radovic PerisaSRB19331,01,01,0
3227Vucelic RadeSRB18860,52,02,5
32Kovac ImreSRB18250,52,02,5
345FMSirotanovic ObradSRB21450,51,52,5
3519Benarik BelaSRB19560,51,52,0
42Dajc AntunSRB16250,51,52,0
3739Pasztor Sandor SSRB16700,51,01,5
41Pavlovic ValentinaSRB16410,51,01,5
3935Brindza DezsoSRB17430,02,03,0
4023Hegedus AntalSRB19170,01,52,5
31Lorincz Laszlo VSRB18350,01,52,5
4237Holobica LaszloSRB16860,01,02,0
38Kovacs Kalic SandorSRB16810,01,02,0
40Kovacic SasaSRB16490,01,02,0
44Lakatos MiklosSRB14920,01,02,0
45Lakatos Attila LSRB13400,01,02,0

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)