Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

OTVORENO PRVENSTVO BAČKE TOPOLE 2019. START 25.11.2019. GODINE U 17,00 CASOVA

Viimeisin päivitys17.12.2019 15:30:38, Creator/Last Upload: sahovski savez vojvodine

Sijoitukset 1 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiFEDRtg TB1  TB2  TB3 
11IMNadj Hedjesi BalindSRB22881,00,00,0
2Tovilovic MilomirSRB22581,00,00,0
3Nagy Attila NSRB22331,00,00,0
4Popov IvanSRB22261,00,00,0
6Kovacic VlastimirSRB21351,00,00,0
7Zvicer DjordjijeSRB21131,00,00,0
9Pacal MihalySRB21071,00,00,0
10Halasi JozsefSRB20891,00,00,0
11Solymosi AndrasSRB20491,00,00,0
12Pajzer IstvanSRB20331,00,00,0
14Ilicic MirkoSRB20151,00,00,0
15Puhalo ZdravkoSRB19851,00,00,0
16Tomik LajosSRB19771,00,00,0
17Slavic NikolaSRB19641,00,00,0
21Bicskei MihalySRB19281,00,00,0
22Janjusevic BranislavSRB19231,00,00,0
24Vadoc KaroljSRB18931,00,00,0
43Korosi NandorSRB16161,00,00,0
46Helenyi ZoltanHUN01,00,00,0
205FMSirotanovic ObradSRB21450,50,00,5
8Sedlak IvanSRB21110,50,00,5
19Benarik BelaSRB19560,50,00,5
29Kalmar RobertSRB18560,50,00,5
33Radovic GoranSRB18100,50,00,5
42Dajc AntunSRB16250,50,00,5
2618Vlahovic LjuboSRB19610,00,01,0
20Radovic PerisaSRB19330,00,01,0
23Hegedus AntalSRB19170,00,01,0
25Jelovac IvkoSRB18900,00,01,0
26Matkovic JovanSRB18880,00,01,0
27Vucelic RadeSRB18860,00,01,0
28Kocic MiloradSRB18770,00,01,0
30Halas EmilSRB18370,00,01,0
32Kovac ImreSRB18250,00,01,0
34Smit JovanSRB17930,00,01,0
35Brindza DezsoSRB17430,00,01,0
36Bacsa ZoltanSRB17370,00,01,0
37Holobica LaszloSRB16860,00,01,0
38Kovacs Kalic SandorSRB16810,00,01,0
39Pasztor Sandor SSRB16700,00,01,0
40Kovacic SasaSRB16490,00,01,0
41Pavlovic ValentinaSRB16410,00,01,0
44Lakatos MiklosSRB14920,00,01,0
45Lakatos Attila LSRB13400,00,01,0
47Lukic Dragan PSRB00,00,01,0

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)