51. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2019/20 - Landesliga B

Viimeisin päivitys22.02.2020 22:29:38, Creator/Last Upload: schucker

Turnauksen valintaLandesliga A, Landesliga B, Gebietsliga C-Ost, Gebietsliga C-Süd, Gebietsliga C-West
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatRistitaulukko, Rankingtaulukko, Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Joukkueiden parit, kaikki kierrokset
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFideIDRtgFEDJoukkuepö.
1FMBonagura Stefano8167442231ITACSK Merania steuerservice.it1
2Teutsch Alexander8404242061ITACSK Merania steuerservice.it2
3Moling Patrick2055ITASSV Bruneck6
4De Vita Gianni8044871992ITASK Gries1
5Engl Stefan8597451984ITASK Steinegg/Raiffeisen1
6Schrott Karl1960ITASK Klausen/Raika Untereisacktal II7
7Zammarchi Massimo8095431932ITASK Gries2
8Peintner Andreas1926ITASSV Bruneck9
9Fongarolli Diego8098611921ITASK Gries3
10Pichler Norbert28514531900ITASC Lana1
11Paulmichl Martin8149201888ITASK Gries4
12Aigner Helmut1881ITASK Ridnaun1
13Holzer Philipp8456041880ITASC Taufers1
14Niederstaetter Harald8058741880ITASK Gries5
15Pichler Martin28949001835ITASK Steinegg/Raiffeisen2
16Balzarini Franco1832ITASSV Bruneck1
17Dibiasi Rainer28180731822ITASG Kaltern/Tramin II1
18Hoelzl Matthias8721301814ITASC Lana2
19Battiston Claudio8438491812ITACSK Merania steuerservice.it3
20Forer Erich8455741812ITASC Taufers2
21Maier Fridolin28134031805ITASG Kaltern/Tramin II8
22Niederkofler Andreas8456391805ITASSV Bruneck2
23Engl Alexander8597371803ITASK Steinegg/Raiffeisen3
24Tappeiner Michael1803ITACSK Merania steuerservice.it7
25Casadio Lorenzo8688841771ITASC Gröden II1
26Scola Matteo8258911746ITASC Gröden II8
27Haidacher Gerold28035801735ITASC Taufers3
28Sigmund Ingenuin8612191701ITASK Klausen/Raika Untereisacktal II1
29Unterkofler Alex8457791695ITASG Kaltern/Tramin II2
30Zuev Mikhail3731997861692ITACSK Merania steuerservice.it4
31Stivaletta Andrea8457601680ITASC Taufers7
32Thaler Elmar28905721679ITASG Kaltern/Tramin II7
33Kaserer Hanspeter8268631678ITACSK Merania steuerservice.it5
34Innerhofer Stefan1669ITASC Lana8
35Lantschner Carmen8861651669ITASK Steinegg/Raiffeisen4
36Obermueller Johann1668ITASK Ridnaun2
37Torggler Martin1668ITACSK Merania steuerservice.it9
38Helfer August1628ITASK Ridnaun6
39Martinelli Michele8905101628ITASG Kaltern/Tramin II4
40Knottner Klaus8721481627ITASC Gröden II2
41Kerschbaumer Horst1626ITASG Kaltern/Tramin II6
42Sparber Werner8457521625ITASK Ridnaun3
43Leimgruber Erich1624ITASG Kaltern/Tramin II5
44Blasbichler Robert1617ITASK Klausen/Raika Untereisacktal II2
45Flatscher Tobias8695461591ITASC Taufers8
46Wild Alex8025571589ITACSK Merania steuerservice.it10
47Hofer Werner8834841552ITASK Gries7
48Rabanser Harald1552ITASK Klausen/Raika Untereisacktal II3
49Tomisich Claudio1551ITACSK Merania steuerservice.it8
50Del Rosso Peter Karl1538ITASC Lana4
51Grossrubatscher Johann285101191537ITASC Gröden II4
52Florian Andreas28048891535ITASG Kaltern/Tramin II3
53Steger Andreas8088901531ITASK Klausen/Raika Untereisacktal II4
54Maestri Alessandro1530ITACSK Merania steuerservice.it6
55Schroffenegger Simon8721991527ITASK Steinegg/Raiffeisen5
56Oberhammer Guenther8216751521ITASSV Bruneck8
57Helfer Sieghard1513ITASK Ridnaun4
58Spornberger Peter8506241510ITASK Gries6
59Peintner Markus1504ITASSV Bruneck3
60De Nicolo Werner1498ITASSV Bruneck5
61Kasslatter Matthias28153681493ITASC Gröden II3
62Oberhammer Othmar1493ITASSV Bruneck7
63Kofler Albin Ernst8405301481ITASC Lana3
64Moroder Richard28512401467ITASC Gröden II5
65Scanferla Antonio1466ITASSV Bruneck4
66Hartmann Alois Eugen1462GERSK Klausen/Raika Untereisacktal II5
67Innerbichler Robert1446ITASC Taufers6
68Menghin Karl28514451425ITASC Lana5
69Unterthurner Walter1372ITASC Lana6
70Gasteiger Josef1347ITASK Ridnaun5
71Gafriller Alexander1287ITASK Klausen/Raika Untereisacktal II6
72Klassen Tobias1279ITASC Gröden II7
73Perathoner Manuel28642611235ITASC Gröden II9
74Weger Florian1231ITASC Taufers9
75Lantschner Daniel28643001010ITASK Steinegg/Raiffeisen6
76Begegnung verschoben0ITASC Lana7
77Insam Raffael285369910ITASC Gröden II6
78Lanthaler Johann0ITASC Lana9