Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

2nd District Mandi (Girls) Team Chess Tournament-2019

Viimeisin päivitys15.10.2019 12:43:19, Creator/Last Upload: raj

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
116Sunder Nagar-I5320814,00
28Drang-II5311714,00
310Karsog-I5311713,50
47Drang-I5311712,51
511Karsog-II5230712,51
66Dharampur-II5302613,00
72Balh5302612,00
814SADAR-115221610,50
913Sadar-15221610,00
103CHACHIOT-15203410,50
1112Rewalsar520349,50
125Chauntra-I520347,50
139Gopalpur-II511338,50
141Aut510424,50
154CHACHIOT-11502323,50
1615SUNDER NAGAR-11501412,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Advertisement