Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

DAV TEAM CHESS (U-19) GIRLS NATIONAL SPORTS-2019 (H.P) AT DAV SUNDER NAGAR

Viimeisin päivitys13.10.2019 08:01:03, Creator/Last Upload: raj

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11DAV BHAROLI NADAUN5410915,50
29DAV MANDI5320812,00
311DAV SARSWATI NAGAR5311711,50
412DAV SUNDER NAGAR5302612,00
53DAV DHARAMSHALA5212510,50
64DAV GHUMARWIN521259,50
72DAV BILASPUR521259,00
87DAV LAKKAR BAZAR SHIMLA521258,00
95DAV HAMIRPUR512249,00
106DAV KOT KHAI511338,50
118DAV MANALI502328,00
1210DAV PARWANOO501416,50

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints