Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

DAV TEAM CHESS (U-19) BOYS NATIONAL SPORTS-2019 (H.P) AT DAV SUNDER NAGAR

Viimeisin päivitys13.10.2019 08:00:34, Creator/Last Upload: raj

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13DAV SUNDER NAGAR5410916,00
22DAYANAND P S THE MALL SHIMLA5410913,00
311DAV LAKKAR BAZAR SHIMLA5401814,00
44DAV BHAROLI NADAUN5302614,00
57DAV GHUMARWIN5302613,50
61DAV NEW SHIMLA5302613,00
718DAV SARSWATI NAGAR5221612,00
810DAV KOT KHAI5302612,00
99DAV KANGOO5221612,00
106DAV BILASPUR5302611,50
1115DAV MAS TUTU SHIMLA520349,00
1214DAV MANDI520349,00
138DAV HAMIRPUR512248,50
1417DAV RAJGARH512247,00
1513DAV MANALI410346,00
1619DAV UNA410345,50
175DAV AMBOTA410344,50
1816DAV PARWANOO400425,50
1912DAV LATHIANI400424,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints