Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

24th Govt.Primary School U-12 (girls), 1st State Level Chess Tournament(HP)-2019

Viimeisin päivitys08.10.2019 13:03:05, Creator/Last Upload: raj

Sijoitukset 3 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13HAMIRPUR3300610,50
27SHIMLA320147,00
35KULLU312047,00
49SOLAN320146,50
51BILASPUR320146,00
64KANGRA302125,51
76MANDI302125,51
810UNA302125,00
92CHAMBA310225,00
108SIRMAUR300302,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints