Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

24th Govt.Primary School U-12 (Boys), 1st State Level Chess Tournament (HP)-2019

Viimeisin päivitys08.10.2019 09:53:41, Creator/Last Upload: raj

Sijoitukset 3 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
16MANDI3210510,00
29SOLAN312048,01
34KANGRA312048,01
45KULLU312046,50
57SHIMLA311135,50
63HAMIRPUR311135,00
78SIRMAUR310225,00
810UNA302124,50
92CHAMBA302124,00
101BILASPUR301213,50

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints