19. Burgdorfer Stadthaus-Open

Viimeisin päivitys25.01.2020 07:30:14, Creator/Last Upload: schachclub kirchberg

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, ei lippuja
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

Nr NimiFideIDFEDRtg
1
IMThybo Jesper Sondergaard1438832DEN2579
2
GMKazakov Mikhail14102749UKR2512
3
GMShishkin Vadim14101696UKR2459
4
FMSutter Oliver1300474SUI2352
5
IMLoeffler Markus4604822GER2321
6
WFMGeorgescu Lena1331973SUI2285
7
FMRasch Holger4615670GER2258
8
AGMRohrer Christophe1326546SUI2257
9
Curien Nicolas1301101SUI2249
10
Pahud Cédric1306650SUI2240
11
Drechsler Christoph1305280SUI2191
12
Wüthrich Lorenz1314327SUI2159
13
Kornitzky Tino12970379GER2135
14
Bounlom Jannik1334930SUI2080
15
Schlegel Igor1334956SUI2074
16
Schneuwly Achim1303252SUI2073
17
Martig Markus1306790SUI2066
18
Stucki Kaspar1313045SUI2054
19
Kummle Thomas4634403GER2051
20
Heinis Vincent607851FRA2049
21
Künzli Simon1308475SUI2030
22
Jaggy Matteo1341979SUI1988
23
Gendre Stéphane1307207SUI1984
24
Collin Moritz Valentin1342932SUI1969
25
Musaelyan Arshavir1332082SUI1969
26
Hirzel Martin1321013SUI1959
27
Lazar Angelik1327445SUI1946
28
Thuner Simon1306995SUI1943
29
Thuner Stefan1302116SUI1936
30
Lehnert Michael4610210GER1896
31
Künzi Mark1309854SUI1891
32
Stijve Niels1331124SUI1847
33
Boudkeev Timour1323946SUI1839
34
Gemelli Romain1336401SUI1836
35
Scheidegger Urs1308998SUI1836
36
Bachofner Stephan1312065SUI1827
37
Pecorini Jean-Marc1324535SUI1810
38
Schaerer Marc1309129SUI1783
39
Weber René1315994SUI1769
40
Brosenbauch Maurizio1307339SUI1766
41
Wenger Beat1307053SUI1751
42
Brüssow Jakob1340522SUI1748
43
Haldimann Matthew1336959SUI1746
44
Unterluggauer Adrian1323652SUI1738
45
AFMZafeiridis Athanasios25849166GRE1709
46
Steiner Kurt1303171SUI1708
47
Lüdi Paul1319930SUI1693
48
Sidler Raoul1341065SUI1687
49
Poell Jörg1338200SUI1659
50
Wälchli Martin1317610SUI1639
51
Pabst Manuel1340506SUI1625
52
Bolettieri Sandro1337165SUI1596
53
Lenz Boris1341626SUI1588
54
Pecorini Bryan1333330SUI1579
55
Pfeiffer Andreas1338463SUI1577
56
Strupat Thomas1333402SUI1512
57
Huber Ruth1315234SUI1492
58
Gendre Arthur1340190SUI1486
59
Züllig Flavian1342533SUI1475
60
Schlegel Thomas1333690SUI1469
61
Schmid Johannes1345940SUI1465
62
Boillat Maxime1344188SUI1458
63
Landmesser Michael1344030SUI1420
64
Combremont Marie-Claire1339770SUI1394
65
Pabst Max1342541SUI1394
66
Egli Arnold1307436SUI1391
67
Stroo Kees1337084SUI1322
68
Boudjelaba Mohamed7939787ALG0
69
Gashi Arsim16294319GER0