Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CBSE Far East Zone Chess Championship 2019 U19 mixed

Viimeisin päivitys27.09.2019 15:18:30, Creator/Last Upload: pradip kumar roy

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11South Point High School5410916,00
22DPS North Kolkata5410915,50
35DPS Guwahati5302614,00
49Sainik School Goalpara5302614,00
53Maria Public School5302613,00
67Apeejoy Parkstreet5221613,00
78Burnpur River side High School5221612,00
84B.D.M. International5302611,50
96Gurukul Grammer Sr Sec School530269,00
1019O.P. Jindal School Raigarh4202510,00
1118NPS International Guwahati412157,50
1214Maharshi Vidya Mandir520349,50
1311Aditya Academy Sr. Sec512248,50
1410DPS Siliguri512248,00
1513Guwahati Public School512246,50
1616Montfort School Chattisgarh502324,00
1712CMCL Vidya Bharati School410322,00
1817MVM Silpaguri300312,00
1915Montford School Guwahati300300,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Advertisement