Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CBSE Far East Zone Chess Championship 2019 U17 Mixed

Viimeisin päivitys28.09.2019 08:30:51, Creator/Last Upload: pradip kumar roy

Loppusijoitukset 6 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Delhi Public School Rourkela Odisha66001221,00
22South Point High School Kolkata6411915,51
33Aditya Academy Sr. Sec Kolkata6411915,51
44Mother's Public School Bhubaneswar6402818,00
55O.P. Jindal School Raigarh6402814,50
66DPS Guwahati6312714,50
722Sainik School Goalpara6312713,50
87Holy Home Sr. Sec School Guwahati6312713,00
911Assam Rifles Public School Jorhat6231712,50
108Oriental Public School Chattisgarh6312711,00
1114DPS Itanagar6222612,50
129Krishna Public School Raipur6303610,00
1315Faculty High School Guwahati6303610,00
1410Sarla Birla Guwahati6132512,50
1519Maharshi Vidya Mandir Chattisgarh6213512,00
1618J.P. International School Chattisgarh6213510,50
1717Guwahati Public School6132510,00
1821MVM Silpukhuri621358,50
1923South Point School Guwahati621355,00
2020MVM Panikhaiti511349,00
2124Spring Dale International School Guwahat612345,50
2212Aditya Birla Public School Hirmi502336,01
2325Vivekananda Kendra Vidyalaya Bokuloni502336,01
2416Fatima Convent English Medium School Ron400401,50
2513Beachwood School Durgapur100100,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints