Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CBSE Far East Zone Chess Championship 2019 U14 Girls

Viimeisin päivitys27.09.2019 15:17:23, Creator/Last Upload: pradip kumar roy

Loppusijoitukset 3 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Lakshmipat Singhania Academy3300611,50
26St. Capitanio Sr. Sec School320146,50
32Sai International School311136,01
43DPS Guwahati311136,01
55Shrikrishna Valley School310221,00
64Little Flower School300301,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints