Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CBSE Far East Zone Chess Championship 2019 U14 mixed

Viimeisin päivitys28.09.2019 08:16:05, Creator/Last Upload: pradip kumar roy

Loppusijoitukset 6 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11South Point High School,Kolkata66001218,00
22MVM IV Barsajai65011017,00
34B.D.M. International School Kolkata6411918,00
47Tezpur Gurukul6402818,00
53Sarla Birla Guwahati6321815,00
69South Point School Guwahati6402813,50
710DPS ONGC Nazira6231715,00
86Vivekananda Kedriya Vidyalaya Bokuloni6312715,00
98DPS Guwahati6231713,50
1013Sai International School Bhubaneswar6312713,00
1117Griffins International School Kolkata6303613,50
125MVM Silpukhuri6222613,00
1315Don Bosco Pan Bazar6303612,52
1423Sainik School Goalpara6303612,50
1512Maria Public School Guwahati6222611,50
1625St. Anthony's School Guwahati6222610,00
1720Gyan Bharati Academy Tezpur630366,50
1826U.P. Public School Kolkata621359,00
1919Guwahati Public School621358,00
2014Aditya Academy Sr. Sec Kolkata621357,00
2116DPS Itanagar612347,00
2218Gurukul Grammer Sr. School Guwahati620447,00
2322Olivia Enlightened English School Kolkat611433,50
2421Modern English School Guwahati611433,00
2511Srimanta Sankardev Academy Guwahati610525,00
2624Spring Dale International School Guwahat600600,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Advertisement