Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CBSE Far East Zone Chess Championship 2019 U11 Mixed

Viimeisin päivitys27.09.2019 15:18:03, Creator/Last Upload: pradip kumar roy

Loppusijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12Lakshmipat Singhania Academy4400813,00
23Delhi Public School Ruby Park Kolkata4301613,00
35DPS Guwahati4301610,50
44Maria Public School420249,00
56Delhi Public School Odisha420248,50
68Maharshi Vidya Mandir420247,00
710Tezpur Gurukul411237,00
81South Point Guwahati411236,00
97Gurukul Grammer Sr. School410324,00
109Spring Dale International400400,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints