Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Wiener Kinderliga 2019/2020

Viimeisin päivitys26.11.2019 10:41:39, Creator/Last Upload: wiener schachverband (ta)

Loppusijoitukset 6 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12Sz Favoriten I660021,0180
21Sc Donaustadt I650118,5150
33Sc Donaustadt II640215,0120
47Sc Donaustadt III621313,570
55Sv Mödling622212,580
610Kjsv-Wien631212,0100
78Sz Favoriten II623112,090
841. Sk Ottakring I631211,0100
961. Sk Ottakring II622211,080
1015Sv Kopflastig II520310,580
119Sk Hietzing511310,560
1212Sc Polyglott L.S. I511310,060
1311tschaturanga50239,540
1413Sv Floridsdorf50237,541
1514Sv Kopflastig I50237,541
1617Reserve II22005,060
1716Reserve I20021,000

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints